Biura oraz magazyn do wynajęcia

Biuro: 25 zł / m²

  • ul. Częstochowska
  • Biura do wynajęcia: 133,65 m²
  • Magazyn do wynajęcia: około 150 m² Cena: 15 zł / m²

Opis nieruchomości

Mamy ogromny zaszczyt zaoferować Państwu ofertę najmu powierzchni biurowej oraz magazynu, w topowej lokalizacji Kalisza, przy ul. Częstochowskiej. Jest to bez wątpienia jedna z lepszych lokalizacji, jeśli chodzi o komunikację z resztą miasta, a także możliwości rozwoju własnego biznesu.

1. Opis nieruchomości:

Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 0,1208 ha przy ul. Częstochowskiej. Budynek ten stanowi doskonałe połączenie budynku biurowego oraz części magazynowej. Możliwość prowadzenia sali sprzedażowej lub biurowej na piętrze. Osobne wejście w budynku na piętro. Budynek biurowy to duża przestrzeń, aż 262,63 m². Parter budynku to 128,98 m², a piętro 133,65 m². Obecnie do wynajęcia piętro (133,65 m²). Istnieje również możliwość wynajęcia całego budynku. Na parterze sala sprzedażowa, dodatkowo część socjalna, biuro i kilka powierzchni na miejsce socjalne, szatnie czy magazyn. Na piętrze kilka pomieszczeń (począwszy od powierzchni mniejszych na biuro czy sekretariat, po duże otwarte przestrzenie biurowe oraz części socjalne (miejsce na kuchnie, łazienkę, archiwum itd.).

W budynku duży magazyn o powierzchni 398,70 m². Obecnie do wynajęcia około 150 m².
Proponowana cena najmu to 25 zł netto za m² miesięcznie. Część magazynowa w cenie 15 zł za m² netto miesięcznie.

Właściciel wystawia fakturę VAT. Do ceny należy doliczyć VAT (23%).

2. Dodatkowe informacje:

Budynek obecnie w pełni wynajęty (zarówno powierzchnie biurowe jak i magazyn). Istnieje również możliwość zakupu.

Nieruchomość posiada dostęp do następującej infrastruktury technicznej:

  •  sieć elektroenergetyczna,
  • instalacja wodno – kanalizacyjna,
  • sieć gazowa,
  • sieć teletechniczna,
  • alarm.

Budynek biurowy dwukondygnacyjny połączony z częścią magazynową. Obiekt w obecnym kształcie powstał poprzez rozbudowę wcześniejszego budynku magazynowego. Rok budowy budynku 1964, rozbudowa w 1996, a najnowsza modernizacja w wysokim standardzie to lata 2016-2018. Na bieżąco zadbany i ogrzewany.

Do zaplecza magazynowego dojazd przez bramę wysokiej jakości na pilota (nowa, jedna z topowych marek na rynku). Na zapleczu miejsce na dodatkowe samochody czy też dojazd samochodami transportowymi do rozładunku.

Sąsiedztwo budynku stanowią budynki usługowe, magazynowe, produkcyjne oraz miejsca takie jak Hotel Seven, szpital Kalmedica itp. Budynek oświetlany na zewnątrz lampami

3. Podsumowanie:

1. Lokalizacja.
2. Cena.
3. Możliwości inwestycyjne.

Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.
Dawid Borowiak

Tel 661 570 874

Licencja zawodowa nr: 22161

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.
Prowizja dla najmującego to jedyne 1250 zł brutto za całą transakcję.

Galeria zdjęć

Wirtualna wizyta

Lokalizacja

Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.