2 lokale użytkowe przy ul. Fabrycznej na sprzedaż

Sprzedaż

2 lokale użytkowe (lub jeden duży), miejsca parkingowe na sprzedaż przy ul. Fabrycznej w Kaliszu. Świetna lokalizacja, możliwość zarówno rozwoju biznesu jak i inwestycji.

Opis lokalu:

Lokal użytkowy znajduje się przy ul. Fabrycznej 10 w Kaliszu. Działka o powierzchni 351 m² zabudowana jest budynkiem o kształcie litery L. W budynku tym znajdują się 2 lokale użytkowe (wcześniej przez wiele lat wynajmowane). Na działce miejsca parkingowe dla klientów lub pracowników. Działka sąsiaduje z byłym budynkiem Brok’n’Roll. Obecnie miasto rozważa tam budynek związany z kulturą. Oferta wyłącznie na sprzedaż.

Szczegóły dot. nieruchomości:

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ja tylko w naszym biurze.
Prowizja dla kupującego to jedyne 1250 zł brutto za całą transakcję.

Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy do zakupu i służymy pomocą.

Dawid Borowiak
Licencjonowany pośrednik – licencja nr 22161

Telefon: 661 570 874

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Price: 279 000 zł PLN
Address:ul. Fabryczna 10
City:Kalisz
Zip Code:62-800
MLS:VIP194276
Floors:Parter
Square Feet:135 m²
Lot Square Feet:351 m²

Listing Inquiry

Zostaw komentarz