Dom w doskonałej lokalizacji – Kalisz ul. Poznańska

Rezerwacja
  • 399 000 zł PLN
  • Property Type:
  • Location:
  • Beds: 5-6
  • Baths: 1
  • Sq Ft: 175 m² - całkowita 140 m² - mieszkalna
  • Lot Sq Ft: 658

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość ta nadaje się zarówno na cele mieszkalne jak i na działalność gospodarczą.

1. Opis domu:

Budynek zbudowany z cegły. Dach stropodach, papa termozgrzewalna. Dom o powierzchni mieszkalnej około 140 m², całkowitej około 175 m² + powierzchnia piwnic oraz garażu. Dom do remontu. Parter to 2 bardzo duże pokoje (jeden z nich bez problemu nadaje się na salkę szkoleniową) oraz dużą jadalnie wraz z kuchnią. Dodatkowo wc oraz duży balkon. W jednym z pokoi kominek, dzięki któremu możemy dodatkowo ogrzać cały dom.

Na piętrze znajdują się 3-4 pokoje (w zależności od potrzeb) oraz przestronna łazienka z oknem, a w niej wanna. Z jednego z pokoi jest wyjście na bardzo duży taras. Dodatkowo duży taras tuż przy wejściu na piętro. Łącznie to, aż 5-6 pokoi na parterze i pierwszym piętrze. Dodatkowo 2 pomieszczenia w przyziemiu.

Budynek posiada piwnicę, w której znajduje się łazienka z prysznicem i wc, pomieszczenie gospodarcze z miejscem na piec na ekogroszek (w budynku gaz, istnieje możliwość podłączenie pieca gazowego) oraz 2 pokoje (możliwość prowadzenia biura – osobne wejście).

2. Szczegóły dot. nieruchomości:

Z tyłu budynku duży ogród. Z przodu znajduje się miejsce na 5-6 miejsc parkingowych. Dom o powierzchni całkowitej (175 m²) w tym mieszkalna to około 140 m² + piwnice. Poza 175 m2 budynkiem, mamy również do dyspozycji pownicę oraz 31 m2 garażu połączonego z piwnicą. Brama na pilota, cały teren ogrodzony. Wspaniała lokalizacja na dom lub prowadzenie działalności gospodarczej. Powierzchnia działki: 658 m2 oraz dodatkowa część działki na większy parking (własność miasta). Całość ogrodzona wysokim płotem i bramą na pilota.

3. Dla kogo jest ten dom?

Dla każdej rodziny, która ceni sobie bliskość centrum miasta oraz dogodne rozłożenie pomieszczeń. Jest to również idealna oferta dla firm, które chcą prowadzić działalność gospodarczą w dobrej lokalizacji z licznymi miejscami parkingowymi.

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ja tylko w naszym biurze.
Prowizja dla kupującego to jedyne 1250 zł brutto za całą transakcję.

Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.
Zachęcamy do zakupu i służymy pomocą.

Dawid Borowiak
Licencja zawodowa nr: 22161

Tel. 661 570 874

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Price: 399 000 zł PLN
Address:Poznańska
City:Kalisz
State:Wielkopolska
Zip Code:62-800
MLS:VIP208
Year Built:około 1976
Square Feet:175 m² - całkowita 140 m² - mieszkalna
Lot Square Feet:658
Bedrooms:5-6
Bathrooms:1
Half Bathrooms:2
Garage:1

Listing Inquiry