Działka przy Złotej

Sprzedaż

Do sprzedaży oferujemy Państwu działkę położoną przy ul. Złotej. Lokalizacja tej nieruchomości jest bez wątpienia doskonałą ofertą dla firm i osób, które planują inwestycje w Kaliszu. Mnogość firm przy ul. Złotej w Kaliszu sprzyja rozwojowi biznesu oraz współpracy pomiędzy firmami.

Oferowana działka posiada dostęp do drogi asfaltowej. Nieruchomość ta składa się z 2 działek, położonych obok siebie. Powierzchnia dwóch działek wynosi 1,28ha co daje nam imponującą przestrzeń w skali miasta na rozwój inwestycji. Działki obecnie rolne, po zmianie ustawy, do 1ha sprzedaż bez żadnego problemu. Powyżej za zgodą KOWR. 2 linie zabudowy, które występują na działkach sąsiednich dają nam możliwość budowy domu/siedziby firmy w pierwszej linii zabudowy. W drugiej linii mogą znaleźć się np: budynki magazynowe (podobnie jak na sąsiednich działkach).

Jest to bez wątpienia unikalna propozycja, nie tylko ze względu na łatwy dojazd, ale również na wszystkie media w drodze. Gaz, prąd, woda, kanalizacja ułatwią rozwój i prowadzenie biznesu. Na działce znajduje się obecnie również zagospodarowany budynek rekreacyjny wraz z zadbanym ogródkiem, który został oddzielony siatką od pozostałej części działki (widać na zdjęciach). W przypadku pytań i wątpliwości służymy pomocą.

Proponowana cena za m²: 50 

➊ Lokalizacja.
➋ Cena.
➌ Możliwości inwestycyjne.

Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.
Dawid Borowiak
Licencja zawodowa nr: 22161

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Price: 640 000 zł PLN
Address:ul. Złota
City:Kalisz
Zip Code:62-800
MLS:VIP964304
Lot Square Feet:12 800,00

Listing Inquiry

Zostaw komentarz