Klimatyczny dom – 153 m² – basen + 7 działek budowlanych

Sprzedaż
  • 975 000 zł PLN
  • Property Type:
  • Location:
  • Beds: 4
  • Baths: 2
  • Sq Ft: 153 m²
  • Lot Sq Ft: 2,2678 ha

Są takie miejsca, do których z przyjemnością wraca się każdego dnia. Dom, który mamy przyjemność Państwu zaprezentować spełnia właśnie to kryterium. Jest to unikalna nieruchomość położona w stronę Turku, jedynie 20 minut od Kalisza i 10 minut od Turku, dojazd dobrą i odnowioną drogą. 

Cena domu: 775 000 zł + 200 000 zł za 7 wydzielonych działek budowlanych (pozwolenia na przyłączenie wody i prądu).

Unikalna pod każdym względem nieruchomość, z dostępem do basenu, boiska do gry w siatkówkę plażową i ogromnym terenem (ponad 2 hektary), obecnie 1 hektar ogrodzony i zagospodarowany. Domek zbudowany w 2007 roku, w swoim niepowtarzalnym klimacie jest ofertą skierowaną dla osób, które cenią sobie wysoką jakość i chcą mieszkać w miejscu, które każdego dnia będzie cieszyć oko i duszę.

Sam dom zbudowany został z cegły, ocieplony jest styropianem i wełną mineralną na dachu. Dach pokryty dachówką. Wysoki poziom wykończenia domu, to nie tylko zewnętrzna część, ale również wnętrze. Na parterze domku znajduje się duży i przytulny salon z kominkiem, który umili wieczory w gronie rodziny i przyjaciół. Z salonu widzimy pięknie urządzoną kuchnię, w której znalazły miejsce wszystkie potrzebne urządzenia oraz duży blat na przygotowanie posiłków. Podłogi oraz taras z kamienia naturalnego.

Z tej części jest również wejście na antresolę, w której możemy mieć miejsce na sypialnię małżeńską lub miejsce na biblioteczkę. Dodatkowo dostępne miejsce na grilla wewnątrz. Ponadto mamy dostęp do 2 sypialni dla dzieci lub gości, dodatkową łazienkę. Przy domku basen zadaszony, boisko do siatkówki plażowej. Cały teren z licznymi zasadzeniami. Dodatkowo garaż na 2 samochody. Ogrzewanie gazowe, ekologiczna oczyszczalnia ścieków.

Dom ten stanowi doskonałe miejsce zarówno dla rodziny jak i na cele agroturystyczne. Miejsce to jest unikalną propozycją ze względu na dbałość o szczegóły, z jaką zostało wykonane, lokalizację (blisko Turku i Kalisza), a także wspaniale zagospodarowany teren dookoła. W cenie znajduje się również 7 działek na cele budowlane i sprzedać pod budowę domków jednorodzinnych (łącznie z pozwoleniami na podłączenie wody i prądu).

Kupujący przy tej transakcji nie płaci prowizji.

➊ Niepowtarzalny klimat domu.
➋ Malownicza okolica.
➌ Bardzo dogodny dojazd z Turku i Kalisza.


Zachęcamy do zakupu i służymy pomocą.
Dawid Borowiak
Licencja zawodowa nr: 22161

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Price: 975 000 zł PLN
Address:Okolica Malanowa
City:Kalisz
Zip Code:62-800
MLS:VIP569231
Year Built:2007 rok
Square Feet:153 m²
Lot Square Feet:2,2678 ha
Bedrooms:4
Bathrooms:2
Garage:2
Pool:1

Listing Inquiry

Zostaw komentarz