Nowy lokal użytkowy – Panorama Dobrzec przy Rondzie Westerplatte

Wynajęte

Lokal użytkowy o powierzchni 50,74 m² na osiedlu Dobrzec. Świetna lokalizacja, możliwość zarówno usług biurowych jak i handlowych.

Opis lokalu:

Lokal użytkowy znajduje się tuż przy Rondzie Westerplatte, w nowym budynku mieszkalnym, w Kaliszu. Doskonała lokalizacja, gdzie przechodzi i przejeżdża wielu mieszkańców, nie tylko osiedla. Droga ta stanowi doskonałe miejsce do prowadzenia biznesu, zarówno usług jak i handlu. Ogrzewanie miejskie.

Opłaty do spółdzielni (w tym woda oraz ogrzewanie) to około 490 zł miesięcznie. Dodatkowo energia elektryczna według zużycia liczników. Oferta wyłącznie na wynajem.

Szczegóły dot. nieruchomości:

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ja tylko w naszym biurze.
Prowizja dla najmującego to 1250 zł brutto za całą transakcję.

Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy do najmu i służymy pomocą.

Dawid Borowiak
Licencjonowany pośrednik – licencja nr 22161

Telefon: 661 570 874

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Price: 2900 zł PLN
Address:ul. Wojska Polskiego 62C
City:Kalisz
Zip Code:62-800
MLS:VIP685851
Year Built:2019
Floors:Parter
Square Feet:50,74 m²
Bedrooms:1
Half Bathrooms:1

Listing Inquiry

Zostaw komentarz