Przytulne dwupokojowe mieszkanie

265 000 zł

  • ul. Wrocławska
  • Metraż: 57,46 m²
  • Piętro: parter

Opis nieruchomości

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57,46m², znajduje się przy ul. Wrocławskiej 305, w cichej i spokojnej okolicy, otoczonej terenami zielonymi.

Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC, dużego przedpokoju, oraz balkonu. Do nieruchomości przynależy również piwnica o powierzchni 2,41m²

1. Opis nieruchomości:

Mieszkanie jest rozkładowe, więc każde pomieszczenie ma indywidualne wejście.

Salon jest duży i świetnie oświetlony. Zmieści się w nim sofa z funkcją spania, szafa na ubrania, stolik RTV oraz stół z kilkoma krzesłami.Znajduje się w nim wyjście na całkiem duży balkon, który bez cienia wątpliwości, będzie świetnym miejscem wypoczynku w okresie wiosna/lato.

Łazienka jest przestronna, obecnie jest w niej wanna, umywalka oraz toaleta. Zmieści się tam również pralka, oraz półka na ręczniki, środki czystości i inne potrzebne rzeczy.

Kuchnia, ze względu na jej umiejscowienie, jest oświetlona równie dobrze, tak jak salon. Zmieszczą się w niej wszystkie potrzebne meble, wraz z niezbędnym sprzętem, a nawet umieszczenie w niej blatu lub stołu, nie będzie kłopotem.

Pokój, który obecnie jest pokojem dla dziecka, bez problemu pomieści wygodne łóżko, szafę na ubrania i zabawki, oraz biurko, lub komodę na resztę potrzebnych rzeczy.

Korytarz, dzięki swojemu rozmiarowi, pomieści dużą szafę, która może pełnić funkcję garderoby, lub schowka na różne akcesoria domowe.

2. Szczegóły nieruchomości:

Mieszkanie znajduje się w bloku zbudowanym w 2011r., więc jest stosunkowo młode. Parking jest ogrodzony, otwierany na pilota. W pobliżu jest także bezpieczny plac zabaw dla dzieci.

Opłaty kształtują się następująco: 350zł przy dwóch osobach. Cena może się różnić w zależności od ilości zużytych mediów. Ogrzewanie jest gazowe, za które można dostać zwrot.

3. Dla kogo jest to mieszkanie?

Mieszkanie będzie świetne dla par. Znajduje się ono na obrzeżach Kalisza, więc otrzymujemy tym samym dużą ilość miejsc na długie spacery. W pobliżu znajduje się również kilka sklepów spożywczych, w tym jeden osiedlowy. Dodatkowo, nieco dalej znajdziemy, restauracje, lokale usługowe, a także przedszkole i szkołę.

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.
Prowizja dla biura to 1% netto od ostatecznej kwoty zakupu.

Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy i służymy pomocą.

Jakub Szablewski
795-061-698
Licencja zawodowa nr: 25832

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Wirtualna wizyta 360*

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.