Sprzedajesz?

Jeśli planujecie Państwo, w najbliższym czasie, sprzedać swoją nieruchomość, jesteśmy by pomóc. Zajmujemy się absolutnie wszystkimi aspektami sprzedaży. Począwszy od wyceny, poprzez fotografie, marketing, skończywszy na wsparciu w uzyskaniu kredytu i podpisaniu umowy u notariusza. Prezentujemy krótki opis tego jak działamy i czego możecie Państwo oczekiwać od naszego biura.

1. Pierwsze spotkanie

Jest to kluczowe spotkanie do określenia Państwa potrzeb i oczekiwań związanych ze sprzedażą mieszkania. Zapraszamy do naszego biura w Kaliszu przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 42A (Galeria Mini Park). Możemy również umówić spotkanie w preferowanej przez Państwa lokalizacji.

2. Wycena nieruchomości

Bardzo chętnie pomożemy wycenić nieruchomość (współpracujemy z rzeczoznawcą majątkowym). Wspólnie określimy strategię cenową: jeśli nie zależy Państwu na czasie, ustalimy nieco wyższą cenę. Jeśli czas jest ważny, ustalimy cenę konkurencyjną do rynku.

3. Zdjęcia nieruchomości

Nasz fotograf to profesjonalista, który ma ponad 15 lat doświadczenia. Przeprowadzimy profesjonalną sesję zdjęciową, tak by przedstawiała ona liczne walory Państwa nieruchomości. Dzięki temu sprzedamy szybciej i za wyższą cenę.

4. Marketing

By sprzedać nieruchomość, na atrakcyjnych dla Państwach warunkach, przeprowadzimy akcje marketingowe z zakresu:
– Portale ogłoszeniowe, ogólnopolskie i lokalne (między innymi: Otodom.pl, Allegro.pl, Olx.pl, Gratka.pl, Calisia.pl itp.
– Drzwi otwarte.
– Zdjęcia i filmy z DRONA.
– Banery.
– Ulotki.
– Prospekty w formie folderu, w którym zawrzemy opis oraz zdjęcia nieruchomości, tak by klient, który odwiedzi nieruchomość, nie wyszedł z pustymi rękami, lecz pamiętał o tym wyjątkowym miejscu.

5. Prezentacja nieruchomości

Przeprowadzimy spotkanie z potencjalnymi klientami oraz przedstawimy ofertę nieruchomości. Wskażemy Państwu, które elementy nieruchomości należy przygotować na przybycie gości. Rozdamy prospekty w formie folderu, w którym zawrzemy opis oraz zdjęcia nieruchomości, tak by klient, który odwiedzi nieruchomość, nie wyszedł z pustymi rękami, lecz pamiętał o tym wyjątkowym miejscu.

6. Złożone oferty

Zbierzemy oferty od potencjalnych klientów i przedstawimy je Państwu. Następnie wybierzemy najlepszą ze względu na cenę oraz bezpieczeństwo finansowania (zdarza się, że warto wybrać minimalnie niższą ofertę płaconą gotówką niż czekać wiele miesięcy na decyzję banku w sprawie kredytu).

7. Negocjacje

Przystępując do negocjacji reprezentujemy Państwa interesy. Nie musicie Państwo uczestniczyć w dziesiątkach spotkań z potencjalnymi kupującymi, zajmujemy się tym za Państwa. Pomagamy również w planowaniu strategii negocjacyjnej z potencjalnym kupującym.

8. Podpisanie umowy

Pomożemy w podpisaniu umowy przedwstępnej, a następnie umówimy spotkanie u notariusza.

9. Ewaluacja współpracy

Ponieważ zależy nam, by byli Państwo zadowoleni, chcemy poznać Państwa opinie na temat współpracy, co możemy zrobić lepiej i z czego byli Państwo najbardziej zadowoleni.