Wspieramy

Wiemy i rozumiemy jak ważna jest społeczna odpowiedzialność biznesu. Właśnie dlatego, na przestrzeni lat mieliśmy zaszczyt wspierać kilkanaście akcji charytatywnych, społecznych, kulturalnych i sportowych. Poniżej kilka z nich.

Wspieramy kulturę - Inicjatywa dla Opatówka - 2015, 2016 i 2017

Fundację Inicjatywa dla Opatówka wspieramy od początku ich działalności. Fundacja ta prowadzi od kilku do kilkunastu akcji rocznie. Działa na przestrzeni kultury, sztuki, zabytków, akcji charytatywnych itp. Jest to dla nas prawdziwy przywilej, że możemy wspierać tę fundacje.

Wspieramy kulturę - Inicjatywa dla Opatówka - 2015, 2016 i 2017

Wspieramy rodziny, czyli BuggyGym - 2016 i 2017

BuggyGym zaczęło swą działalność w 2016 roku i kontynuuje w 2017. Wspaniała inicjatywa łącząca relacje rodzinne, spotkania rodziców, sport i budowanie relacje z pociechami. Dumnie wspieramy od samego początku.

Wspieramy rodziny, czyli BuggyGym - 2016 i 2017

Wspieramy seniorów - Kaliska Karta Seniora

KALISKA KARTA SENIORA skierowana jest dla osób, które ukończyły 60 rok życia i zamieszkują Kalisz i okolice.

Wspieramy seniorów - Kaliska Karta Seniora

Wspieramy Anie Mrówczyńską

Ta jedna dziewczynka, Ania Mrówczyńska (Mróweczka) skradła nasze serca. Od urodzenia choruje na nieuleczalną chorobę – Zespół Leigha, który zdiagnozowano w wieku 13 m-cy dziewczynki. To metaboliczna, ultrarzadka i nieuleczalna choroba genetyczna… niestety destrukcyjna…

Rodzice i wielu ludzi dobrego serca jednak się nie poddaje. Walczymy i zwyciężymy! Jeśli również chcecie wesprzeć Anie, możecie to zrobić tutaj: http://aniamrowczynska.wixsite.com/pomoc

Wspieramy Anie Mrówczyńską

Galeria Bezdomna 2017

Po raz drugi mieliśmy ogromny przywilej wspierać jako sponsor Galerię Bezdomną. To wspaniała inicjatywa stowarzyszenia Poza Kadrem. Miejsce, gdzie sztuka spotyka się ze zwyczajnym mieszkańcem Kalisza.

Galeria Bezdomna 2017

Galeria Bezdomna 2016

Galerie Bezdomną wspieraliśmy w roku 2016, gdy ponad 25.000 osób odwiedziło kaliskie więzienie. Zabytkowe mury więzienia wypełniły się do granic. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia.

Galeria Bezdomna 2016

Mecenat nad Kaliskim Turniejem Debat

Kaliski Turniej Debat, to kolejna inicjatywa, którą mieliśmy przywilej wspierać. Wysoki poziom debat, dziesiątki uczestników i wspaniała przygoda dla wielu z nich. Dziękujemy stowarzyszeniu KoLiber Kalisz za możliwość wsparcia finału tego wydarzenia.

Mecenat nad Kaliskim Turniejem Debat

Kaliska Karta Dużej Rodziny 3+

Program „Kalisz Rodzina 3+” adresowany jest do dużych rodzin zamieszkałych pod wspólnym adresem na terenie Kalisza oraz rozliczających się w Kaliszu z podatku dochodowego.

Kaliska Karta Dużej  Rodziny 3+