Wynajmujesz?

1. Pierwsze spotkanie

Jest to kluczowe spotkanie do określenia Państwa potrzeb i oczekiwań związanych z wynajmem mieszkania. Zapraszamy do naszego biura w Kaliszu przy ul. Hanki Sawickiej 42A (Galeria Mini Park). Możemy również umówić spotkanie w preferowanej przez Państwa lokalizacji.

2. Wycena nieruchomości

Bardzo chętnie pomożemy wycenić nieruchomość. Wspólnie określimy strategię cenową: jeśli nie zależy Państwu na czasie, ustalimy nieco wyższą cenę. Jeśli czas jest ważny, ustalimy cenę konkurencyjną do rynku.

3. Zdjęcia nieruchomości

Przeprowadzimy profesjonalną sesję zdjęciową, tak by przedstawiała ona liczne walory Państwa nieruchomości. Dobrej jakości zdjęcia pomogą w wykreowaniu zainteresowania nieruchomością.

4. Marketing

By wynająć nieruchomość na atrakcyjnych dla Państwach warunkach, przeprowadzimy akcje marketingowe z zakresu::
– Portale ogłoszeniowe, ogólnopolskie i lokalne (między innymi: Otodom.pl, Allegro.pl, Olx.pl, Gratka.pl, Calisia.pl itp.
– Banery.
– Ulotki.
– Prospekty w formie folderu, w którym zawrzemy opis oraz zdjęcia nieruchomości, tak by klient, który odwiedzi nieruchomość, nie wyszedł z pustymi rękami, lecz pamiętał o tym wyjątkowym miejscu.

5. Prezentacja nieruchomości

Przeprowadzimy spotkanie z potencjalnymi klientami oraz przedstawimy ofertę nieruchomości. Wskażemy Państwu, które elementy nieruchomości należy przygotować na przybycie gości. Rozdamy prospekty w formie folderu, w którym zawrzemy opis oraz zdjęcia nieruchomości, tak by klient, który odwiedzi nieruchomość, nie wyszedł z pustymi rękami, lecz pamiętał o tym wyjątkowym miejscu.

6. Negocjacje

Przystępując do negocjacji reprezentujemy Państwa interesy. Nie musicie Państwo uczestniczyć w dziesiątkach spotkań z potencjalnymi kupującymi, zajmujemy się tym za Państwa. Pomagamy również w planowaniu strategii negocjacyjnej z potencjalnym wynajmującym.

7. Podpisanie umowy

Do wyboru macie Państwo dwie umowy:
– Standardową umowę, którą podpiszemy u nas w biurze.
– O najem okazjonalny, podpisywaną u notariusza, dzięki której najem jest w 100% bezpieczny.

8. Ewaluacja współpracy

Ponieważ zależy nam, by byli Państwo zadowoleni, chcemy poznać Państwa opinie na temat współpracy, co możemy zrobić lepiej i z czego byli Państwo najbardziej zadowoleni.