Sprzedane

2 Pokoje blisko Parku Przyjaźni

125 000 zł

  • ul. Skalmierzycka
  • Metraż: 32,85m²
  • Parter

Opis nieruchomości

Mieszkanie w domku przy ulicy Skalmierzyckiej, to dobra nieruchomość dla kogoś, kto chciałby mieszkać w spokojnej okolicy. Tuż obok Park Przyjaźni, który będzie doskonałym miejscem do długich spacerów.

1. Opis nieruchomości.

Nieruchomość składa się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki, o powierzchni całkowitej 32,85 m². Mieszkanie w charakterze domku, w doskonałej lokalizacji, do dyspozycji mały ogródek.

Pierwszy pokój pełniący funkcję salonu może być wyposażony w stolik, rozkładaną kanapę, dwie półki oraz stół RTV wraz z telewizorem. Ciekawym dodatkiem jest kaflowy piec, który urozmaica kompozycję w styl vintage, który staje się coraz popularniejszy. Dodatkowo piece tego rodzaju są w stanie, przez bardzo długi czas oddawać ciepło. Możliwość instalacji alternatywnego, centralnego ogrzewania.

Drugi pokój może pełnić funkcję sypialni. Wyposażony jest w szafę, rozkładaną sofę, a także niewielki kominek. Kuchnia wyposażona jest w szafki oraz kuchnię gazową. W łazience znajduje się wanna z funkcją prysznica, umywalka oraz lustro.

Niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest ogródek, w którym możemy spędzić wolny czas.
Dodatkowo jeśli chcemy wypocząć poza domem, doskonale nada się do tego spokojny Park Przyjaźni, znany wszystkim mieszkańcom Kalisza.

2. Szczegóły dotyczące nieruchomości:

Lokal stanowiący odrębną nieruchomość. Udziały w gruncie pod budynkiem oraz ogródkiem. Księga Wieczysta nie zawiera żadnych wpisów, obciążeń i jest bez zadłużeń.

3. Dla kogo jest ta nieruchomość?

Nieruchomość jest dobra dla osób, które chcą zrobić w niej remont i wprowadzić świeży powiew nowości i wyjątkowego stylu.

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.
Prowizja dla kupującego to jedyne 1 % netto za całą transakcję.

Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy i służymy pomocą.
Izabela Borowiak
Tel.: 667 707 227
Licencja zawodowa nr: 22901

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.