Sprzedane

3 Pokojowe mieszkanie przy Parku Miejskim

160 000 zł

  • ul. Częstochowska 13
  • Metraż: 78,04 m²
  • Piętro: 2

Opis nieruchomości

Jeśli wciąż poszukujesz mieszkania, które znajduje się w centrum miasta, z miejscem na spacery w spokojnej okolicy, to warto zapoznać się z tą ofertą. 

1.Opis nieruchomości: 

Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC, a także z dwóch balkonów.

Wielkość przedpokoju jest wystarczająca aby zmieścić w nim półkę na buty i wieszak.

Pierwszy, największy pokój najlepiej spełni rolę salonu. Doskonale wyglądać w nim będzie wygodna sofa, stolik kawowy, a także półka na telewizor i jego akcesoria. 

Kolejne dwa pokoje, znajdujące się w drugiej części mieszkania, można wykorzystać na różne sposoby. My sugerujemy aby wykorzystać je jako sypialnię z garderobą, lub sypialnie z pokojem dziecięcym. 

Kuchnia jest przestronna. Bez problemu zmieści się w niej najpotrzebniejszy sprzęt, a także dodatkowy stół, przy którym zjemy śniadanie, lub inne posiłki. 

Łazienka jest połączona z toaletą. Znajduje się w niej prysznic, toaleta a także miejsce na półkę, w której zmieszczą się ręczniki i kosmetyki. 

We wspólnym przedpokoju znajduje się przejście do kolejnego mieszkania.

2. Szczegóły nieruchomości:

Mieszkanie ma powierzchnię całkowitą 78,04 . 

Opłaty miesięczne wynoszą 410 zł przy 3 osobach. 

W listopadzie, piec gazowy został zastąpiony przez dwufunkcyjny piec gazowy.

Do mieszkania przynależą dwie piwnice.

3. Dla kogo jest ta nieruchomość ?

Nieruchomość ta jest świetna dla osób, które chcą stworzyć własne, przytulne mieszkanie i potrzebują do tego dobrej podstawy. Rozkład mieszkania jest bardzo ciekawy, a przynależące do niego 2 balkony są atrakcyjnym dodatkiem. 

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.
Wynagrodzenie za pracę dla biura to 1% netto od ostatecznej ceny nieruchomości.

Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.
Izabela Borowiak
+48 667-707-227
Licencja zawodowa nr: 22901

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.