Dom z ogrodem w spokojnej okolicy

699 000 zł

  • Cienia Druga
  • Metraż: około 130 m²
  • Piętro: parter

Opis nieruchomości

Jeśli poszukujecie parterowego domu w spokojnej okolicy, to ta oferta jest właśnie dla Was.

1. Opis nieruchomości:

Nieruchomość ta zabudowana jest domem jednorodzinnym, parterowym. Położenie tuż obok małego lasu to jeden z największych atutów tej nieruchomości. Na działce znajdują się również wyrośnięte już nasadzenia, dzięki czemu nie trzeba czekać 10-15 lat zanim skryjemy się w cieniu drzew. Poza domem mieszkalnym, znajdziemy tam również miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej.

Dom wraz z miejscem pod działałność gospodarczą jest o powierzchni całkowitej około 160-170 m², powierzchnia mieszkalna to 86 m², która  składa się z dwóch sypialni, salonu, kuchni, przedpokoju, łazienki i toalety. Jest możliwość powiększenia o 2 dodatkowe pokoje o powierzchni około 20-25 m².

Wybudowany został na działce o powierzchni 2600 m² w 2005 roku.

Z tyłu domu znajduje się zielony ogród z nasadzeniami w postaci drzew, które dają cień w upalne dni.

Dom posiada również przestrzeń do prowadzenia własnej działalności. Wcześniej znajdował się tam salon fryzjerski, więc można tę przestrzeń wykorzystać ponownie lub zaaranżować jako dodatkową część mieszkalną.

2. Szczegóły nieruchomości:

– Dom zbudowany z: pustak żużlowy, mur trójwarstwowy, połowa pustaka na zewnątrz, wata w środku 5 cm i 25 cm pustak od środka;
– Na dachu jest: blachodachówka, dach deskowany. Ocieplenie w stropie watą i styropianem – około 20 cm.
– Ogrzewanie: piec na ekogroszek
– Media: prąd, woda, szambo – dodatkowo w ulicy gaz i światłowód.
– 
Brama automatyczna na pilota.

3. Dla kogo jest ta nieruchomość ?

Prezentowany przez nas dom zaspokoi potrzeby mieszkaniowe rodziny, która chce zamieszkać w cichej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku.

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze. Wynagrodzenie za pracę dla biura to 1,5% netto od ostatecznej ceny nieruchomości.
Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty.

Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.
Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.

Dawid Borowiak
+48 661-570-874
Licencja zawodowa nr: 22161

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Wirtualna wizyta 360*

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.