Dom z ogromnym potencjałem

450 000 zł

  • os. Rypinek
  • Metraż: 110 m² ( użytkowa )
  • Piętra: 2

Opis nieruchomości

Dla poszukiwaczy domu w mieście przygotowaliśmy tę ofertę domu przy ul. Polnej.

1.Opis nieruchomości:

Dom składa się z dwóch pięter i piwnicy. Do dyspozycji jest także ogród i garaż.
Na parterze znajdują się:

Dwa pokoje przejściowe, które mogą pełnić funkcję salonu i jadalni. Jest to doskonałe miejsce do spędzenia czasu w gronie rodziny i znajomych. W jednym z pokoi znajduje się wyjście na werandę, z przejściem na zielony ogród z tyłu domu.
Łazienka z toaletą, w której zależności od potrzeb można wyposażyć w wannę lub prysznic.
Kuchnia, w której poza niezbędnym wyposażeniem można umieścić także stół, przy którym będzie można zjeść śniadania i wypić kawę.

Na piętrze znajdują się trzy pokoje, które mogą spełniać funkcję sypialni, pokoi dla dzieci, lub domowego biura. Jeden z nich posiada wyjście na balkon z widokiem na ogród. Wyjście na drugi balkon znajduje się w przedpokoju.
Na piętrze znajduje się także łazienka z WC.

W piwnicy znajduje się pięć osobnych pomieszczeń, które w zależności od potrzeb można wykorzystać jako spiżarnię, pralnie lub magazyny.
W piwnicy zlokalizowane jest także wejście do garażu, w którym zmieści się samochód, a także różnego rodzaju narzędzia lub sprzęty ogrodnicze.

Ta nieruchomość ma ogromny potencjał. Dzięki dostępnej powierzchni i dużej ilości pomieszczeń sprawdzi się on doskonale dla rodziny z dziećmi lub jako miejsce pod działalność gospodarczą.

2.Szczególy nieruchomości:

Powierzchnia działki wynosi 651 m².
Powierzchnia użytkowa wynosi  ok. 110 m².
Powierzchnia garażu wynosi ok. 21 m² 

Powierzchnia piwnicy wynosi ok. 50 m²
Do domu podłączone są wszystkie media: woda, prąd, gaz.
W kotłowni znajduje się piec węglowy. Istnieje możliwość podłączenia pieca gazowego.
Na działce, w ogrodzie znajdują się dwa budynki. Po ich wyburzeniu otrzymamy więcej miejsca w ogrodzie. Jeden z nich można przeznaczyć jako schowek na sprzęt ogrodniczy.

3.Dla kogo jest ta nieruchomość ?

Ta nieruchomość jest doskonała dla każdego, kto poszukuje domu w mieście, w cichej i spokojnej okolicy. Dużym atutem tej nieruchomości jest ilość dostępnego miejsca, a także ogród.

Oferta na wyłączność oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.
Prowizja dla kupującego to 3500 zł brutto za całą transakcję (pomagamy w sprawach formalnych, notariusz, media itp.).

Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy i służymy pomocą.

Dawid Borowiak
+48 661 570 874
Licencja zawodowa nr: 22161
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Galeria zdjęć

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.