Domek z działką w spokojnej okolicy

250 000 zł

  • ul. Celtycka 158
  • Metraż: 3598 m²

Opis nieruchomości

Jeśli szukasz ziemi, na której wybudujesz swój dom marzeń to zapraszamy do zapoznania się z tą nieruchomością.

1. Opis nieruchomości:

Na działce o powierzchni 3770 m² postawiony jest dom, którego aktualny stan nie pozwala na zamieszkanie. Stąd kolejny właściciel może podjąć decyzję o remoncie lub budowie nowego domku.
Działka usytuowana jest przy ul. Celtyckiej.
Na działce oprócz domu, znajdują się także pomieszczenia gospodarcze, usytuowane za budynkiem mieszkalnym.

Nieruchomość składa się z 2 działek. Działka numer 90/2, na której znajduje się obecnie dom ma 1879 m². Oznaczenie działki: RVI,B,RV. Działka o szerokości około 12-13 m. Wjazd od ulicy Celtyckiej.

Druga działka numer 90/4 ma powierzchnię 1719 i jest oznaczona: RV,RVI.

Działka jest przedzielona planowaną ulicą osiedlową, dzięki czemu można tam pobudować 2 niezależne nieruchomości lub jedną zamieszkać, a drugą sprzedać lub wynająć.

2. Szczegóły nieruchomości:

Wszystkie możliwe media: prąd, woda, kanalizacja i gaz.
Nieruchomość sprzedawana wyłącznie w całości.

3. Dla kogo jest ta nieruchomość?

Jest to nieruchomość dla osób, które chciałyby wybudować dom swoich marzeń w cichej i spokojnej okolicy.

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze. Wynagrodzenie za pracę dla biura to 1,5% netto od ostatecznej ceny nieruchomości.
Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty.

Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.
Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.

Dawid Borowiak
+48 661-570-874
Licencja zawodowa nr: 22161

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.