Doskonałe, 4 pokojowe mieszkanie

369 000 zł

  • ul. 3 Maja 4
  • Metraż: 84 m²
  • Piętro: 5

Opis nieruchomości

Mieszkanie znajdujące się przy ul. 3 Maja 4 to doskonała nieruchomość dla rodziny. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, lokale usługowe, a także żłobek i przedszkole.

1.Opis nieruchomości:

Mieszkanie ma powierzchnię 84 m² i składa się z przedpokoju, kuchni, 4 pokoi, łazienki i WC.

Przedpokój jest przestronny, dzięki czemu możemy umieścić w nim szafę w zabudowie, a także dodatkową półkę na buty lub wieszak.

Znajdująca się obok kuchnia jest dobrze oświetlona i pomieści ona całe niezbędne wyposażenie, znajduje się tam również blat, przy którym będziemy mogli wypić poranną kawę.

Toaleta i Łazienka to dwa osobne pomieszczenia. Jest to bez wątpienia wygodne rozwiązanie, zważywszy na fakt, że w toalecie znajduje się także umywalka. W łazience mieści się wanna i umywalka. Znajduje się tam okno, które ułatwia przewietrzenie pomieszczenia i dodatkowo wpuszcza światło dzienne.

Znajdujący się obok łazienki pokój, można wykorzystać jako sypialnię, lub gabinet. Wszystko w zależności od indywidualnych potrzeb. Zmieści się tam wygodne łóżko, toaletka i komoda.

Kolejnym pomieszczeniem jest duży salon, w którym bez problemu zmieści się wygodna sofa, stolik kawowy, stanowisko z TV a także kilka innych mebli. Jest to doskonałe miejsce do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Kolejne 2 pokoje są przejściowe więc można wykorzystać je jako pokoje dla dzieci lub sypialnię z garderobą.

2.Szczegóły nieruchomości:

W bloku nie ma windy.
Powierzchnia mieszkania to 84 m².
Mieszkanie z księgą wieczystą.
Czynsz wynosi ok. 653 zł.

Cena wyjściowa: 369 000 zł.

3.Dla kogo jest ta nieruchomość?

Oferowane przez nas mieszkanie jest doskonałe dla rodziny z dziećmi. Okolica jest spokojna, a tuż obok znajduje się nasz piękny kaliski Park Miejski, w którym możemy odpocząć podczas spacerów. W pobliżu znajdują się także sklepy oraz lokale usługowe, co bez wątpienia jest dużym atutem.

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.

Wynagrodzenie za pracę dla biura to 1,5% netto od ostatecznej ceny nieruchomości.

Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.

Jakub Szablewski

+48 795-061-698

Licencja zawodowa nr: 25832

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych

Wideo

Wirtualna wizyta 360*

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.