Duża przestrzeń do rozwoju inwestycji

2 100 000 zł netto

  • al. Wojska Polskiego 137
  • Metraż: 1354 m²
  • Piętro: parter

Opis nieruchomości

Oferta dla przedsiębiorców, którzy poszukują dużej powierzchni do rozwoju swojej działalności lub do budowy bloków wielorodzinnych (wydane warunki zabudowy).

1. Opis nieruchomości:

Na sprzedaż oferujemy dużą halę magazynową z pomieszczeniami biurowymi zlokalizowanych w Kaliszu przy al. Wojska Polskiego 137.
Ta przestronna nieruchomość o łącznej powierzchni około 1354 m² zapewnia doskonałe warunki do prowadzenia różnorodnych działalności biznesowych.
Budynek znajduje się na działce o powierzchni 0,2808 ha, co daje duże możliwości rozbudowy lub wykorzystania terenu do celów logistycznych.

Nieruchomość składa się z 3 połączonych ze sobą budynków:
– budynek handlowo – usługowy – powierzchnia zabudowy: 839 m²
– dodatkowy magazyn – powierzchnia zabudowy 124 m²,
– biura lub powierzchnia magazynowa – 2 kondygnacje – powierzchnia zabudowy: 391 m²,

Budynek ten cechuje się dużą przestrzenią i wysokością od 3,5 m do 4,65 m , co umożliwia składowanie i organizację towarów w skuteczny sposób.

Infrastruktura techniczna:

-Sieć energetyczna,
-Sieć wodociągowa,
-Sieć kanalizacyjna,
-Sieć gazowa,
-Sieć ciepłownicza
-Sieć telefoniczna,

Obok hali magazynowej znajdują się pomieszczenia biurowe idealne do prowadzenia zadań administracyjnych i biurowych.

Nie bez znaczenia są wydane warunki zabudowy pod 3 budynki mieszkalne.

Z uwagi na swoje korzystne położenie i rozmieszczenie pomieszczeń, ta nieruchomość oferuje również różnorodne możliwości rozwoju dla wielu firm i biznesów. Oto kilka propozycji branż, które mogą skorzystać z tych przestrzeni:

Dystrybucja i logistyka: Dzięki dużemu obszarowi hali magazynowej, nieruchomość ta jest idealna dla firm zajmujących się dystrybucją towarów. Może to obejmować zarówno firmy zajmujące się magazynowaniem, jak i logistyką, które potrzebują odpowiedniej przestrzeni do składowania, sortowania i rozładunku towarów.

Produkcja i montaż: Przestronna hala magazynowa może być również wykorzystana do prowadzenia różnych operacji produkcyjnych i montażowych. Przestrzeń ta jest odpowiednia dla firm produkcyjnych, które potrzebują dużego miejsca do prowadzenia linii montażowych lub procesów produkcyjnych.

Centrum dystrybucji e-commerce: Wzrost handlu
Obiekt sportowy: siłownia, korty.

2. Dla kogo jest ta nieruchomość ?

Prezentowana nieruchomość jest idealna dla firm, które planują inwestycję na terenie Kalisza i poszukują przestrzeni do jej rozwoju. Świetna lokalizacja w centrum miasta zapewni duży przepływ potencjalnych klientów, a znajdujące się na zewnątrz miejsca parkingowe będą ułatwieniem dla osób tam pracujących i klientów. Jest to również doskonała inwestycja dla kogoś, kto myśli o pobudowaniu bloków mieszkalnych.

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.
Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty.

Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.
Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.

Dawid Borowiak
+48 661-570-874
Licencja zawodowa nr: 22161

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.