Wynajęte

Dwupokojowe mieszkanie blisko centrum miasta

990 zł

  • ul. Łazienna 17
  • Metraż: 50 m²
  • Piętro: Wysoki parter

Opis nieruchomości

Do wynajęcia oferujemy mieszkanie urządzone w wysokim standardzie, w centrum Kalisza. Powierzchnia wynosi 50 m² a w jej skład wchodzi salon, sypialnia, kuchnia, garderoba, bardzo duża łazienka oraz korytarz.

Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. 

1.Opis nieruchomości:

Jednym z największych atutów mieszkania jest jego lokalizacja. Znajduje się ono blisko Parku Miejskiego, a zaledwie krótki spacer oddziela nas od Aquaparku, wielu restauracji i ścisłego centrum. 

W salonie można umieścić sofę i niezbędne umeblowanie. To idealne miejsce do ugoszczenia odwiedzających gości. 

Sypialnia jest odpowiednich rozmiarów do tego aby stworzyć z niej świetne miejsce do odpoczynku po całym dniu. Wszystkie ubrania można przechowywać w dostępnej w mieszkaniu garderobie. 

Kuchnia jest przestronna, wyposażona w niezbędne umeblowanie, w którym schować można całą potrzebną zastawę, sprzęt kuchenny i produkty spożywcze. 

Łazienka jest jasna, a znaleźć w niej można kabinę prysznicową i miejsce do przechowywania ręczników, kosmetyków i środków czystości. 

2.Szczegóły nieruchomości:

Ogrzewanie mieszkania oraz ciepła woda na gaz.

Czynsz najmu: 990 zł 

Opłaty administracyjne – 400 zł 

Dodatkowo płatne według zużycia: woda, prąd i gaz.

Kaucja zwrotna płatna z góry: 2000 zł

Jednorazowa prowizja dla biura za obsługę transakcji: 650 zł

Mieszkanie dostępne od 01.10.2021r.

3.Dla kogo jest ta nieruchomość ?

To mieszkanie będzie idealne dla osób, którym zależy na lokalizacji w centrum miasta i ładnej okolicy. 

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.

Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy i służymy pomocą.

Izabela Borowiak

Tel.: 667 707 227

Licencja zawodowa nr: 22901

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.