Dwupokojowe mieszkanie - 50 m²

800 zł

  • Aleja Wojska Polskiego
  • Metraż: 50 m²
  • Piętro: parter

Opis nieruchomości

1. Opis nieruchomości:

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie przy al. Wojska Polskiego to warta uwagi nieruchomość, nie tylko ze względu na dogodną lokalizację, ale także wyjątkowy styl. 

Przedpokój, który prowadzi nas do reszty pomieszczeń, jest wyposażony w pojemną szafę w zabudowie, oraz duże lustro, które z pewnością jest dużym udogodnieniem.

W salonie znajduje się, drewniany kredens, stolik RTV z TV, stół z krzesłami, półka, oraz fotel. Pokój obok wyposażony jest w regał, biurko i sofę. 

W łazience mieści się wanna, WC oraz pralka. W kuchni natomiast znajduje się najpotrzebniejsze wyposażenie, kuchenka gazowa, lodówka i dodatkowy stolik. 

2. Szczegóły nieruchomości: 

Metraż mieszkania to 50 m². Opłaty kształtują się następująco: 

Czynsz najmu – 800 zł

Czynsz do spółdzielni – ok 277 zł + ogrzewanie – ok.  175 zł

Kaucja: 1600 zł 

Jednorazowa prowizja dla biura – 400 zł

Umowa najmu okazjonalnego.

3. Dla kogo jest ta nieruchomość ? 

 Mieszkanie sprawdzi się świetnie, głównie dla osób młodych. Pomimo, że mieszkanie znajduje się blisko jednej z głównych ulic, jest ono ciche.

Oferta na wyłączność oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.

Zachęcamy do kontaktu i służymy pomocą.

Jakub Szablewski

Tel.: 795 061 698

Licencja zawodowa nr: 25832

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.