Mieszkanie z potencjałem

309 000zł

  • ul. Asnyka 4
  • Metraż: 84,12 m²
  • Piętro: 2

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania w budynku z cegły przy ul. Asnyka 4 w Kaliszu.

1. Opis nieruchomości:

Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze i  jest przestronne i funkcjonalne.

Składa się z trzech pokoi, które można dowolnie zaaranżować jako sypialnie, pokój dziecięcy lub gabinet.

Kuchnia jest wygodnym miejscem do przygotowywania posiłków.

Mieszkanie posiada łazienkę oraz osobną toaletę, co zwiększa komfort codziennego użytkowania.

Czwarty pokój z osobnym wejściem z klatki schodowej był kiedyś częścią mieszkania (jako kuchnia i łazienka) i może być dołączony do reszty mieszkania albo pozostawiony jako np. biuro z osobnym wejściem.

2. Szczegóły nieruchomości:

– Budynek zbudowany z cegły – grubość 0.5 m.
– Do budynku są doprowadzone media, gaz, prąd, woda.
– Do mieszkania przynależą trzy piwnice o powierzchni 5,7 m² ;  3,46 m²  i 9 m².

3. Dla kogo jest ta nieruchomość ?

To mieszkanie jest idealne dla rodzin, par oraz osób szukających przestronnego i funkcjonalnego wnętrza w spokojnej okolicy. Budynek z cegły zapewnia solidną konstrukcję. Dzięki pustym pomieszczeniom nowe rodziny mogą dowolnie urządzić przestrzeń zgodnie ze swoimi potrzebami i gustami. Jest to również dobra oferta dla inwestora planującego stworzenie nowych mieszkań.

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze. Wynagrodzenie za pracę dla biura to 1,5% netto od ostatecznej ceny nieruchomości.
Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty.

Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.
Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.

Dawid Borowiak
+48 661-570-874
Licencja zawodowa nr: 22161

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.