Mieszkanie z ogromnym potencjałem w kamienicy

210 000 zł

  • ul. Św. Stanisława 6
  • Metraż: 43,25 m²
  • Piętro: 2

Opis nieruchomości

Mamy przyjemność przedstawić Wam mieszkanie w kamienicy blisko centrum miasta. Widok z okna jest bardzo przyjemny. Z jednej strony widać wieżę ratuszową, z drugiej natomiast można oglądać tereny zielone w pobliżu rzeki, a także dachy i kamienice znajdujące się bliżej ulicy Śródmiejskiej. 

1. Opis nieruchomości:

Mieszkanie składa się z przedpokoju, trzech pokoi, kuchni i łazienki. 

W przedpokoju znajduje się miejsce na szafę w zabudowie, w której można schować odzież wierzchnią i obuwie.

Pierwszy z pokoi znajdujący się zaraz za przedpokojem, jest dobrze oświetlony i dotychczas pełnił funkcję salonu. Prowadzi on w dalszą część mieszkania.

Dwa pokoje można wykorzystać jako sypialnie dla siebie lub dzieci. Bez problemu zmieści się w nich łóżko i potrzebne umeblowanie takie jak szafki, komody i półki. 

Dostępna kuchnia ma wiele półek i szafek, potrzebnych do przechowywania najpotrzebniejszych sprzętów i produktów. Tuż obok znajduje się łazienka z WC, w której znajduje się miejsce na umieszczenie szafki na kosmetyki i środki czystości.

Stan mieszkania jest bardzo dobry. Ściany pomalowane są szarymi, jasnymi farbami. Podłogi w całym mieszkaniu są jednakowe. Wiszące żyrandole komponują się bardzo dobrze z wysokimi sufitami.
Jest to mieszkanie z ogromnym potencjałem na dalszą inwestycję.

2. Szczegóły nieruchomości: 

Dostępna powierzchnia wynosi … m². Znajdujące się w mieszkaniu piece kaflowe są odłączone, zamiast nich, do mieszkania jest poprowadzony gaz. 

Czynsz wynosi średnio … zł przy 2 osobach. 

3. Dla kogo jest ta nieruchomość ? 

To mieszkanie jest idealne dla każdego, kto lubi lokalizacje blisko ścisłego centrum miasta. 

Wnętrze ma ogromny potencjał do urządzenia go w wyjątkowym stylu, a widoki z dwóch stron mieszkania są piękne. 

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.

Wynagrodzenie za pracę dla biura to 1% netto od ostatecznej ceny nieruchomości.

Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.

Jakub Szablewski

+48 795-061-698

Licencja zawodowa nr: 25832

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych

Wirtualna wizyta 360*

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.