Murowany garaż z kanałem

39 500 zł

  • ul. Dobrzecka 71
  • Metraż: 15,81 m²
  • Piętro: 0

Opis nieruchomości

Na sprzedaż posiadamy garaż przy ul. Dobrzeckiej 71. Jeśli mieszkasz w pobliżu i chcesz zadbać o swoje auto, to warto zapoznać się z tą ofertą.

1. Opis nieruchomości:

Murowany garaż z kanałem o powierzchni 15,81 m² usytuowany jest w dobrej lokalizacji, w pobliżu bloków mieszkalnych. Taki garaż to nie tylko doskonałe miejsce dla osób, które chcą trzymać tam samochód, ale również jako mały magazyn.

2. Szczegóły nieruchomości:

  • W garażu jest prąd.
  • Garaż posiada księgę wieczystą (brak zadłużeń, gotowy do sprzedaży od ręki).

3. Dla kogo jest ta nieruchomość ?

Prezentowana nieruchomość będzie idealna dla osób, które mieszkają w pobliżu i chcą, by ich auto nie stało „pod chmurką”. Jest to także bezpieczna inwestycja, do dalszego wynajmu.

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.
Wynagrodzenie za pracę dla biura to 2% netto od ostatecznej ceny nieruchomości.
Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty.

Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.
Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.

Jakub Szablewski
+48 795-061-698

Licencja zawodowa nr: 25832

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.