Sprzedane

Połowa domu wraz z ogródkiem

125 000 zł

  • ul. Kordeckiego
  • Metraż: około 80-90 m²
  • Piętra: 2

Opis nieruchomości

Na widok nieruchomości przy ul. Kordeckiego przychodzą nam na myśl domki w Anglii. Kilka pokoi, kawałek ogródka i pomieszczenie magazynowe. Jest to nieruchomość wyróżniająca się spośród innych dostępnych na rynku.

1.Opis nieruchomości:

Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni i łazienki z WC. Dodatkowo, do nieruchomości należy część podwórka, na którym można posadzić roślinność, postawić ławkę i cieszyć się przyjemnym widokiem z kubkiem kawy lub herbaty w ręku. W budynku znajdują się dwa mieszkania. Dwa osobne wejścia do budynku.

Przestrzeń na dole można przerobić na salon z aneksem kuchennym i uczynić z tego miejsce do spędzania czasu z odwiedzającymi gośćmi.
Na piętrze znajdują się dwa pokoje i łazienka z toaletą. 

Naszym zdaniem dobrym pomysłem będzie wykorzystanie dwóch dostępnych pokoi jako sypialni. 

Znajdująca się obok łazienka z toaletą zyska trochę więcej przestrzeni, po zastąpieniu wanny, kabiną prysznicową. Plusem jest to, że w łazience znajduje się okno. Dzięki niemu do pomieszczenia wpada światło dzienne i zapewnia ono lepszą cyrkulację powietrza. 

Na górze znajduje się także przestrzeń magazynowa, w której można zmieścić naprawdę wiele.

Mamy nadzieję, że projekt, który dołączamy do zdjęć pokaże Wam w pełni potencjał tego miejsca. 

2. Szczegóły nieruchomości: 

Wnętrze wymaga generalnego remontu.

Kupując tą nieruchomość kupujecie państwo 1/2 udziałów w nieruchomości gruntowej zabudowanej domem. Do państwa dyspozycji będą do wykorzystania 3 pokoje, kuchnia, łazienka, pomieszczenie gospodarcze, część ogródka oraz garaż. Dwa osobne wejścia do budynku.

Powierzchnia działki: 262 m². 

3. Do kogo kierujemy tę nieruchomość ? 

Nieruchomość ta jest bardzo dobrą ofertą pod dalszą inwestycję. Znajduje się ona w doskonałej lokalizacji, a dostępny metraż świetnie sprawdzi się dla rodziny z dziećmi. 

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.
Prowizja dla kupującego to 3500 zł brutto za całą transakcję (pomagamy w sprawach formalnych, notariusz, media itp.).

Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy i służymy pomocą.

Dawid Borowiak

+48 661 570 874

Licencja zawodowa nr: 22161

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

 

Wirtualna wizyta 360*

Galeria zdjęć

Przykładowy projekt nieruchomości po remoncie

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.