Duże dwupokojowe mieszkanie

179 000 zł

  • Nowy Rynek – Centrum
  • Metraż: 71,4 m²
  • Piętro: 4

Opis nieruchomości

1.Opis nieruchomości 

Mieszkanie w kamienicy przy ul. Nowy Rynek to ciekawa propozycja nieruchomości. Mieści się ono na 4 piętrze i składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. Jego wymiary to 71,4 m². 

Po wejściu do mieszkania znajdziemy się w przedpokoju, który pokieruje nas dalej do łazienki i reszty pomieszczeń.

Znajdująca się na wprost łazienka posiada wannę, umywalkę oraz miejsce na pralkę. Ciekawym rozwiązaniem jest vintage’owe radio samochodowe, które działa i może umilić nam poranne przygotowania do dnia. 

Kuchnia posiada wyspę, do której idealnie będą pasować stołki barowe. Sama kuchnia jest całkiem przestronna, więc bez problemu zmieścimy w niej najpotrzebniejsze umeblowanie i sprzęt.

Znajdujący się tuż obok salon, posiada bardzo dużo miejsca co pozwoli nam na umieszczenie w nim niezbędnego umeblowania, jednocześnie wciąż pozostawiając nam sporo miejsca do dyspozycji. Dodatkowo znajduje się w nim garderoba, do której zmieścimy wszystkie ubrania. 

Pokój obok najlepiej sprawdzi się jako sypialnia. Znajduje się w nim duża szafa w zabudowie, ale znajdzie się tam również miejsce na duże łóżko, stolik nocny, komodę lub toaletkę. 

2.Szczegóły nieruchomości:

Średnie opłaty miesięczne za gaz wynoszą ok. 130 zł  przy 4 osobach i obejmują one ogrzewanie, kuchenkę gazową i ciepłą wodę.

3. Dla kogo jest ta nieruchomość ? 

Nieruchomość skierowana jest głównie dla osób młodych. Ze względu na jej układ oraz wykorzystane materiały, można tanim kosztem zaaranżować ją w bardzo ciekawy sposób. Świetnie będą wyglądać tam jasne ściany i duża ilość drewna. Bez wątpienia jest to nieruchomość warta uwagi. 

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.
Wynagrodzenie za pracę dla biura to 1% netto od ostatecznej ceny nieruchomości.

Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.
Jakub Szablewski
+48 795-061-698
Licencja zawodowa nr: 25832

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych

 

Wirtualna wizyta 360*

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.