Trzypokojowe mieszkanie dla twojej rodziny

335 000 zł

  • ul. Prymasa Wyszyńskiego 46
  • Metraż: 76,84 m²
  • Piętro: 3

Opis nieruchomości

Poszukujecie trzypokojowego, przestronnego mieszkania na os. Dobrzec? Z pewnością zainteresuje Was oferowana przez nas nieruchomość. 

1. Opis nieruchomości:

Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze w bloku przy ul. Prymasa Wyszyńskiego 46, na lubianym przez wielu, os. Dobrzec. 

W jego skład wchodzi: przedpokój, kuchnia, 3 pokoje, łazienka i WC. Powierzchnia mieszkania to 76,84 m².

Przedpokój, który prowadzi do dalszej części mieszkania, jest szeroki i znajduje się w nim miejsce na szafę w zabudowie, potrzebną do przechowywania odzieży i sprzętu AGD.

Tuż obok znajdują się dwa osobne pomieszczenia – łazienka i toaleta. W łazience jest prysznic i umywalka. Jest tam także miejsce na półkę do przechowywania środków czystości. Dużym plusem jest znajdujące się w niej okno, które ułatwia przewietrzenie pomieszczenia po prysznicu.

Toaleta jest wyposażona w umywalkę. Zmieści się w niej także pralka. 

Dwa pokoje są idealne do tego, aby wykorzystać je jako sypialnie. Dostępna ilośc miejsca gwarantuje swobodne umieszczenie w nich łóżek, a także potrzebnego umeblowania. Dodatkowo w jednym z tych pokoi znajduje się wyjście na balkon.

Kolejny, trzeci pokój, który jest znacząco większy od poprzednich, świetnie sprawdzi się jako salon. Umieszczenie w nim dużej, wygodnej sofy lub innego umeblowania nie będzie problemem. Jest to odpowiednie miejsce do ugoszczenia rodziny i przyjaciół. Dodatkowo, ten pokój posiada wyjście na drugi, większy balkon. 

Kuchnia, znajdująca się tuż obok, jest idealna do przygotowywania w niej potraw dla siebie i rodziny. Po wyposażeniu jej w półki i szafki, wciąż pozostanie w niej sporo wolnego miejsca. 

To mieszkanie jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla osób poszukujących swoich czterech ścian na os. Dobrzec. 

2. Szczegóły nieruchomości: 

Czynsz wynosi średnio 607 zł (kwota ta jest zależna od liczby osób mieszkających, a także zużycia mediów).

Do mieszkania przynależy duża piwnica.

Blok należy do Młodzieżowej Spółdzielni Mieszkaniowej.

3. Dla kogo jest ta nieruchomość ?

To mieszkanie jest idealne dla rodziny poszukującej mieszkania na os. Dobrzec. 

Duża powierzchnia, spokojna okolica i bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu której są szkoły, przedszkola, sklepy i inne lokale usługowo handlowe. 

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.

Wynagrodzenie za pracę dla biura to 1% netto od ostatecznej ceny nieruchomości.

Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.

Izabela Borowiak

+48 667-707-227

Licencja zawodowa nr: 22901

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych

Wirtualna wizyta 360*

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.