Trzypokojowe mieszkanie na os. Widok

320 000 310 000 zł

  • Al. Wojska Polskiego 78
  • Metraż: 53,50 m²
  • Piętro: 2

Opis nieruchomości

Jeśli wraz z rodziną chcesz zamieszkać w spokojnej okolicy to zapraszamy do zapoznania się z mieszkaniem przy al. Wojska Polskiego 78.

1. Opis nieruchomości:

Trzypokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 53,5 m² usytuowane jest na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku.

Wnętrze mieszkania można całkowicie dopasować do swoich potrzeb. Wszystko za sprawą trzech pokoi, które idealnie spełniają funkcję salonu, i dwóch sypialni.

Obecny salon, który jest połączony z kuchnią tworzy idealne miejsce do odpoczynku po pracy.

Mieszkanie jest dobre dla rodziny z dziećmi, ponieważ niezależnie od ich wieku, w pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły podstawowe (między innymi Szkoła Podstawowa nr 14) i IV Liceum Ogólnokształcące.
W okolicy są także sklepy spożywcze, apteka, poczta, piekarnia, przystanki autobusowe i inne lokale handlowo-usługowe.

2. Szczegóły nieruchomości:

– Do mieszkania przynależy piwnica.
– Czynsz wynosi ok. 580 zł/ 2 osoby. W czynszu wszystkie opłaty administracyjne, fundusz remontowo – budowlany, woda oraz ogrzewanie miejskie mieszkania.
– Blok należy do Kaliskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

3. Dla kogo jest ta nieruchomość ?

To mieszkanie bez wątpienia jest idealne dla rodziny z dziećmi. Można dostosować je w pełni do własnych potrzeb, dzięki czemu stanie się ono miejscem, do którego zawsze będziecie wracać z uśmiechem.

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze. Wynagrodzenie za pracę dla biura to 1,5% netto od ostatecznej ceny nieruchomości.
Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty.

Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.
Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.

Izabela Borowiak
+48 667-707-227
Licencja zawodowa nr: 22901

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Wirtualna wizyta 360*

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.