Budynek biurowy blisko centrum miasta

800 zł netto

  • ul. Browarna 10
  • Metraż: 40 m²

Opis nieruchomości

Poszukujecie przestrzeni biurowej w cichej okolicy, blisko centrum miasta. Jeśli tak to z przyjemnością możemy przedstawić Wam dwa przestronne lokale przy ul. Browarnej 10. 

1. Opis nieruchomości:

Dostępne dwa pomieszczenia są przestronne, dzięki czemu bez problemu można umieścić w nich biurka dla pracowników, a także umeblowanie do przechowywania np. dokumentów. 

Ich łączna powierzchnia wynosi 40 m². Dużym plusem jest zamontowana w nich klimatyzacja, która w upalne dni skutecznie zmniejszy temperaturę i zapewni większy komfort pracy.

2. Szczegóły nieruchomości:

Przy budynku znajdują się miejsca parkingowe.
Do pomieszczeń jest poprowadzony prąd i internet. 

Dla pracowników jest dostępna toaleta.
Czynsz najmu wynosi 800 zł.

Jednorazowa prowizja dla biura za obsługę transakcji wynosi 500 zł netto.

3. Dla kogo jest ta nieruchomość ?

Dostępne pomieszczenia będą idealne dla firm, którym zależy by mieć biuro blisko centrum miasta. 

Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.

Dawid Borowiak

Tel.: 661 570 874

Licencja zawodowa nr: 22161

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.