Przestrzeń biurowa w świetnej lokalizacji

1850 zł

  • ul. Majkowska 17A
  • Metraż: 94 m²
  • Piętro: parter

Opis nieruchomości

Twoja firma się rozwija i poszukujesz nowego biura ? Jeśli tak, to zapraszamy do zapoznania się z powierzchnią biurową przy ul. Majkowskiej w Kaliszu.

1. Opis nieruchomości:

Lokal o powierzchni 94 m² znajduje się przy ul. Majkowskiej 17A, blisko centrum miasta.
Do dyspozycji jest aż 14 stanowisk pracy, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka, a także sala konferencyjna, w której komfortowo zmieści się 6 osób.

Lokal jest nowoczesny i prezentuje się bardzo dobrze. 
Powierzchnia jest klimatyzowana, co latem korzystnie wpływa na wygodę i produktywność pracowników. Do dyspozycji jest parking naziemny, dzięki któremu nie trzeba szukać miejsc postojowych.

Serwis sprzątający to dodatkowy koszt, ale dzięki niemu biuro jest zawsze czyste i zadbane.

2. Szczegóły nieruchomości:

Koszt najmu biura: 1850 zł miesięcznie
Metraż: 94 m2
Koszty energii elektrycznej i wody są ustalane według wskazań licznika.
Dostępne miejsca parkingowe.
Kaucja: 5700 zł
Koszt ogrzewania od października do marca: 461 zł miesięcznie.
Jednorazowa prowizja dla biura za obsługę transakcji to 1500 zł netto.

3. Dla kogo jest ta nieruchomość?

Prezentowany przez nas lokal jest idealny dla firm i osób prowadzących własną działalność. Dobra lokalizacja i duża ilość udogodnień ma znaczący wpływ na komfort pracowników i klientów. Dzięki temu, wszystkie transakcje i spotkania będą przebiegać w sympatycznej atmosferze.

Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.
Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.

Dawid Borowiak
Tel.: 661 570 874
Licencja zawodowa nr: 22161

Wirtualna wizyta 360*

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.