Wynajęte

Dwupokojowe mieszkanie - os. Korczak

1200 zł

  • ul. Korczak 24A
  • Metraż: 48,27 m²
  • Piętro: 1

Opis nieruchomości

Mieszkanie rozkładowe, dwa pokoje, dwa balkony i spokojna okolica. Brzmi atrakcyjnie i takie właśnie jest mieszkanie na os. Korczak. 

  1. Opis nieruchomości:

Oferowane przez nas dwupokojowe mieszkanie jest miejscem doskonałym dla każdego, kto swojego miejsca szuka w cichej i spokojnej okolicy. Odnajdzie się w nim zarówno rodzina z dzieckiem, jak i para. Dostępna powierzchnia to 48,27 m² 

Przedpokój wyposażony jest w dużą szafę w zabudowie, która pomieści kurtki, płaszcze, buty i nie tylko. 

Kuchnia jest w pełni umeblowana, a dostępny sprzęt, jaki w niej zostaje to lodówka, okap i piekarnik. Znajduje się w niej także stół, przy którym możemy usiąść z członkami rodziny, lub znajomymi. 

W pierwszym pokoju dostępna jest duża szafa w zabudowie, niezbędna do przechowywania odzieży, łóżko, fotel, szafka i kilka półek. Znajduje się w nim także wyjście na balkon, który jest bardzo dobrym miejscem do odpoczynku. Jest on częściowo zabudowany, a widok, który możemy zobaczyć to znajdujący się tuż obok Park nad Krępicą. Warto także wspomnieć o pięknych zachodach słońca, które jeszcze lepiej zobaczymy z drugiego balkonu.

Drugi pokój jest większy od poprzedniego, a wyposażenie, jakie się w nim znajduje to łóżko, dwie komody, stolik i szafka. W tym pokoju również znajduje się wyjście na balkon. 

Łazienka z WC jest jasna i przestronna. Znajduje się w niej wanna, kilka szafek na środki czystości i kosmetyki. Znajduje się tam także miejsce na pralkę. 

2. Szczegóły nieruchomości: 

Czynsz najmu: 1200 zł 

Miesięczny czynsz wynosi średnio 335 zł przy 1 osobie.

Jednorazowa kaucja zwrotna: 2000 zł 

Jednorazowa prowizja dla biura za obsługę transakcji: 700 zł 

3. Dla kogo jest ta nieruchomość?

To mieszkanie jest doskonałe dla ludzi, którym zależy na dobrej lokalizacji, spokojnej okolicy i cichym sąsiedztwie. W pobliżu jest park, który jest świetnym miejscem do odpoczynku, wiele sklepów, kilka szkół, przedszkole i wiele więcej. Jesteśmy pewni, że ta nieruchomość przypadnie Wam do gustu. 

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.

Zachęcamy do najmu i służymy pomocą.

Jakub Szablewski

Tel.: 795 061 698

Licencja zawodowa nr: 25832

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Wirtualna wizyta 360*

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.