Trzypokojowe mieszkanie na wynajem

1590 zł

  • ul. Babina 9
  • Metraż: 56 m²
  • Piętro: 1

Opis nieruchomości

Jeśli chcesz wynająć mieszkanie w centrum miasta to zapraszamy do zapoznania się z prezentowaną przez nas nieruchomością.1. Opis nieruchomości:Powierzchnia tego mieszkania wynosi 56 m², co pozwoli Ci na swobodne urządzenie go zgodnie z Twoimi potrzebami. Usytuowane jest ono na 1 piętrze.

Mieszkanie składa się z trzech pokoi przejściowych, z których każdy prowadzi do następnego.
Pokoje są obecnie puste, dzięki czemu masz dużo swobody w ich urządzeniu i dopasowaniu do swoich gustów.

Kuchnia w tym mieszkaniu wyposażona jest w sprzęt AGD, w tym w zmywarkę i piekarnik, dzięki czemu możesz bez problemu przygotowywać swoje ulubione potrawy.

Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową. Znajdziesz tam także półki i szafki, które umożliwią Ci przechowywanie wszystkich niezbędnych rzeczy.2. Szczegóły nieruchomości:

-Najem okazjonalny.
-Mieszkanie bezczynszowe, opłaty to: woda, śmieci, ogrzewanie i prąd.
-Czynsz najmu: 1590 zł.
-Jednorazowa kaucja zwrotna: 1500 zł.
-Jednorazowa prowizja dla biura: 1500 zł.

3. Dla kogo jest ta nieruchomość ?

Prezentowane przez nas mieszkanie to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie wygodę i lokalizację w centrum miasta.

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.

Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.

Izabela Borowiak
+48 667-707-227
Licencja zawodowa nr: 22901

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.