Sprzedane

Mieszkanie do remontu - obok Parku Miejskiego

115 000 zł

  • ul. Łazienna
  • Metraż: 39,86 m²
  • Piętro: 2

Opis nieruchomości

2 pokoje na 2 piętrze w doskonałej lokalizacji zaledwie 100 metrów od Centrum Kultury i Sztuki oraz Parku Miejskiego.

1. Opis mieszkania:

Po przekroczeniu progu widzimy przestronny korytarz prowadzący nas w dalszą część mieszkania. Zmieści się w nim lustro, wieszak, oraz szafka. Największym pomieszczeniem jest salon, który może pełnić rolę zarówno przestronnej sypialni jak i pokoju dziennego. W dalszej części mieszkania zlokalizowana jest kuchnia wyposażona w lodówkę, kuchenkę gazową z piekarnikiem, zlewozmywak oraz liczne szafki. Wraz z kuchnią połączone jest pomieszczenie, które może pełnić funkcję jadalni. Między wyżej wymienionymi pomieszczeniami znajduje się łazienka z toaletą.

Największy atut tego mieszkania to widok z okna. Bliskość centrum oraz Parku Miejskiego. Mieszkanie do remontu. W mieszkaniu możliwość założenia ogrzewania gazowego. Cena do negocjacji.

2. Dla kogo jest to mieszkanie?

To mieszkanie zarówno dla osób ceniących sobie lokalizację jak i dla inwestorów.

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.
Prowizja dla kupującego to jedyne 1250 zł brutto za całą transakcję.

Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy i służymy pomocą.
Izabela Borowiak
Tel.: 667 707 227
Licencja zawodowa nr: 22901

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.