Zadowoleni klienci – Najlepszą reklamą

Wierzymy, że najlepszą reklamązadowoleni klienci. Poniżej kilkanaście wybranych rekomendacji dot. naszego biura nieruchomości w Kaliszu, jakie otrzymaliśmy w ostatnich latach. Wszystkie rekomendacje są realnymi opiniami naszych klientów, więcej możecie znaleźć na profilu FB oraz rekomendacjach Google.

Dom na Wolicy

Powiem Tak 🙂 – Z Biurem Nieruchomości P. Dawida nawiązaliśmy kontakt w styczniu, po tym jak w Sylwestra robiliśmy plany na rok 2016 – gdzie głównym celem była budowa wymarzonego domu i przeprowadzka w wymarzone miejsce. A do szybszego spełnienia tych marzeń potrzebowaliśmy sprzedać nasz DOM. I dzięki zaangażowaniu P. Dawida – udało się!!! Pan Dawid profesjonalnie podszedł do tematu, zaangażowany był w 100% i udało mu sie znaleść nabywce. I teraz możemy szybciej spełnić nasze założenia. Chciałabym dodać, że konczy sie rok, zbliża się Sylwester i warto snuć plany – bo się spełniają! A Biuro Nieruchomości P. Borowiaka pomoże Wam spełnić marzenia!

Katarzyna i Robert

Mieszkanie na os. Dobrzec

Cristiano Ronaldo, Kobe Bryant, Roger Federer, Kamil Stoch i… Dawid Borowiak Wspólny mianownik? To proste – znakomici w swoim fachu! Polecam każdemu firmę Borowiak Nieruchomości! Profesjonalizm na najwyższym poziomie, sprawny kontakt, solidność i przede wszystkim – skuteczność! Mieszkanie sprzedane w 2 tygodnie, nawet nie przypuszczałem (mimo wysokich oczekiwań), że może się udać aż tak szybko i sprawnie. Kolejna istotna kwestia – wygoda! W myśl sloganu Borowiak Nieruchomości – spałem spokojnie Pan Dawid zajął się wszystkim, a mnie informował tylko o jakże korzystnych dla mnie efektach. Naprawdę mocno polecam, bowiem w dzisiejszym świecie pełnym jednak niesolidności i nierzetelności z wielu stron, takie firmy jak Borowiak Nieruchomości są szczególnie godne promowania i polecenia! A w przyszłości, jeśli będę miał taką potrzebę, to nie wyobrażam sobie nie skorzystać z usług firmy Borowiak Nieruchomości kolejny raz, zapewne z podobnym skutkiem

Krzysztof Dębski

Dom przy ul. Poznańskiej

Wszystkim sprzedającym i kupującym z czystym sumieniem polecamy Biuro Nieruchomości Borowiak. Biuro jako jedyne w Kaliszu w pełni angażuje się na każdym etapie sprzedaży nieruchomości – zaproponowało nam wykonanie profesjonalnych zdjęć naszego domu, przedstawiło ofertę sprzedaży w sposób rzetelny, ale także atrakcyjny dla odbiorcy, a co najważniejsze nie pozostawiło nas bez odzewu od momentu podpisania umowy pośrednictwa. Pan Dawid załatwił za nas większość formalności urzędowych, zawsze poświęcał czas na nasze pytania (czasem upierdliwe) i do tego wszystko z uśmiechem na twarzy :). W przypadku kolejnych, potencjalnych transakcji nie mamy wątpliwości co do wyboru 🙂

Agata i Jakub

Mieszkanie przy Zgodnej

Same plusy! Nic ująć, tylko dodać!
Doświadczenie;
Znajomość słabych i mocnych punktów lokalizacji;
Załatwienie wszelkich spraw formalnych pozwalajacych zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów;
Profesjonalne zdjęcia zachęcajace odbiorców;
Dostępność i bardzoooo miły kontakt…
Sprzedaż mieszkania z Borowiak Nieruchomości to pestka!….
Jest jednak mały minus! Mieszkanie sprzedało się za szybko i teraz liczę na dobre serce rodziny

Agnieszka Rupiczak

Mieszkanie na osiedlu Widok

Pierwszy i najlepszy wybór biura nieruchomości. Przede wszystkim dyspozycyjność oraz pełen profesjonalizm w działaniu oraz w kontakcie z nami. Byliśmy na bieżąco informowani na jakim etapie jest sprzedaż naszego mieszkania. Jeśli chcesz aby ktoś pokierował sprzedażą TWOJEJ NIERUCHOMOŚCI to tylko BIURO BOROWIAK NIERUCHOMOŚCI. Pozdrawiamy Pana Dawida 🙂

Karolina i Dariusz Kuryło

Działka budowlana w Pruszkowie

Pełen profesjonalizm i życzliwe podejście do klienta to moje odczucia współpracy z Biurem Borowiak Nieruchomości. Polecam gorąco wszystkim znajomym. Doceniam ze istnieją tacy ludzie, którym można zaufać w sprawach kupna i sprzedaży nieruchomosci/domu/ działki. Dziękuję za pośrednictwo i życzę wielu sukcesów, rozwoju i bycia najlepszym w branży nieruchomości. 🙂

Joanna Chrząszcz

Mieszkanie w dobrej lokalizacji

Chciałam polecić biuro Borowiak Nieruchomości. Profesjonalne podejście do klienta, porady prawne i urzędowe. Przy pomocy pana Dawida zakupiliśmy z mężem mieszkanie. Realizacja zakupu wykonana została w bardzo krótkim czasie, ponieważ pan Dawid załatwił za nas większość formalności urzędowych, nawet o sprawę z Notariuszem zadbało Biuro Nieruchomości. Pełen profesionalizm, wysoka kultura osobista, miła atmosfera i dbałość o klienta. Wszystkim będę z przyjemnością polecać biuro Borowiak Nieruchomości.

Urszula i Mariusz Grzegorczyk

Jedno z pierwszych sprzedanych mieszkań na os. Widok

Wybór Tego Pośrednika został dokonany z premedytacją – jak wiadomo, „świeżaki” starają się bardziej niż firmy znajdujące się dłużej na rynku. Jednakże nie podejrzewałem, że się tak miło zaskoczę. Profesjonalna obsługa, przygotowanie dokumentów, wykonanie zdjęć nieruchomości, czy też odbieranie telefonów praktycznie 24h na dobę świadczyły o doskonałym podejściu do klienta. Największym zaskoczeniem było podpisanie umowy przedwstępnej po niecałym miesiącu od zgłoszenia się do Firmy celem sprzedaży mieszkania. Pośrednik który rozumie rynek nieruchomości. Potencjalnym klientom polecam, Firmie życzę wielu sukcesów i tak doskonałego podejścia do klienta.

Michał

Mieszkanie w dobrej lokalizacji

Chciałabym serdecznie polecić Borowiak Nieruchomości, szybka sprzedaż, pomoc przy załatwianiu papierkowych spraw i kierowanie w tym kierunku. Dostosowanie się pod klienta. Profesjonalne przedstawienie nieruchomości słownie jak i na zdjęciach. Pan Dawid nie kieruje się ilością tylko jakością sprzedaży mieszkań. Jeszcze raz szczerze polecam.

Anna Zofia Małoń

Wynajem mieszkania – Babina

Polecam Borowiak Nieruchomości: Rozumieją o co w tym chodzi. Potrafią z kulturą i lekkością pogodzić interesy obydwu stron. Umieją doprowadzić do sytuacji, w której każdy wygrywa – a właśnie o to w tym chodzi. – Jacek Magnuszewski – zadowolony klient.

Jacek Magnuszewski

Jedno z pierwszych sprzedanych mieszkań przy ul. Poznańskiej

Biuro pośrednictwa Borowiak Nieruchomości to młoda, ale najlepsza agencja na lokalnym rynku. Sprzedawałem mieszkanie przez inne agencje już kilkanaście miesięcy bez skutku, ale gdy trafiłem do Dawida Borowiaka kupiec znalazł się już po kilku dniach, nic dziwnego, bo widząc zdjęcia, które zrobił dla agencji profesjonalny fotograf sam nie mogłem uwierzyć, że to moje stare mieszkanie.Wyglądały rewelacyjnie, opisy pod każdym z pokoi konkretne, ale również podpowiadają możliwe rozwiązania na wykorzystanie. Pomoc pana Dawida przy załatwianiu spraw w sądzie czy urzędzie nieoceniona. Sam napewno błąkałbym się od urzędu do urzędu, bo miałem jeszcze nieścisłości z nazwiskiem w starym akcie własności. Jestem bardzo zadowolony z usług pośrednictwa i napewno pójdę tam ponownie, gdy tym razem będę kupował mieszkanie. Polecam!!!

Maciej Klimczak

Sprzedane mieszkanie przy ul. Asnyka

Trzy cechy charakterystyczne firmy Borowiak Nieruchomości:
1. Skuteczność. 2. Skuteczność. 3. Skuteczność.
Dzięki wiedzy, kreatywności oraz kulturze osobistej właściciela transakcje przebiegły błyskawicznie, a przy tym sympatycznie. Szczerze polecam.

Marcin Baran

Transakcja łączona

Pan Dawid w naprawdę krótkim czasie pomógł nam dokonać transakcji łączonej: sprzedaży mieszkania i kupna domu w sposób bardzo profesjonalny. Dziękujemy i polecamy.

Lucyna i Paweł

Wynajem działki oraz biura

Zaświadczamy, że Biuro Nieruchomości Borowiak, wykonywało na naszą rzecz usługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Na skutek działań Biura udało nam się wynająć lokal oraz działkę na satysfakcjonujących nas warunkach cenowych. Usługi nadzorował pośrednik w obrocie nieruchomościami Pan Dawid Borowiak. Jesteśmy usatysfakcjonowani dotychczasową współpracą z Biurem Nieruchomości Borowiak, z uwagi na reprezentowaną przez usługodawcę wiedzę, zaangażowanie i profesjonalizm, a także zachowanie poufności powziętych informacji.

Katarzyna Dardas – Kowalska Bauser Simon s.c.

Dawid Borowiak jest pełnym profesjonalistą i trzyma wysokie standardy obsługi klienta, co w branży pośrednictwa nieruchomości niestety nie jest powszechne.

Maciej Borowiak - Brewa, Biura oraz magazyn - najem

Współpraca z Borowiak Nieruchomości to prawdziwa przyjemność. Wynajęcie pomieszczeń przebiegło sprawnie ku zadowoloniu obu stron. Polecam!

Rafał Kulig, Biura - wynajęte
Już trochę osiadłam w nowym lokum nabytym dzięki Państwa staraniom. Bardzo dziękuję za rzeczowość, profesjonalizm, staranność, punktualność, zaangażowanie, uśmiech, poczucie bezpieczeństwa i całą pracę, którą włożyliście by możliwa była sprzedaż jednego i nabycie drugiego mieszkania.
Serdecznie pozdrawiam i polecam Państwa Biuro wszystkim, którzy chcą sprzedać albo kupić mieszkanie. Z Borowiak Nieruchomości na pewno się to uda.
Joanna Piotrowska, Mieszkanie 2 pokoje, ul. Ostrowska

Poczucia bezpieczeństwa i oszczędność czasu

Współpraca w firmą Borowiak Nieruchomości była czystą przyjemnością. Już pierwsze spotkanie przy prezentowaniu oferty kupna mieszkania spowodowało, że wiedziałam, iż mam do czynienia z profesjonalistą. Pan Dawid czuwał nad przebiegiem transakcji od początku do samego końca. Znalazł czas aby spotkać się ze mną kilkakrotnie. Nie wspomnę o wielokrotnych rozmowach telefonicznych, omawianiu szczegółów transakcji i dopinaniu terminów. Mieszkanie które kupowałam było obciążone kredytem hipotecznym, stąd wymagało wielu dodatkowych czynności aby można było sfinalizować transakcję. Obecność Pana Dawida oraz częsta i pełna wymiana informacji powodowała, że czułam się „prowadzona za rękę”, co zapewniało poczucie bezpieczeństwa. Umówione spotkanie z notariuszem przebiegło nie tylko szybko, ale również w miłej atmosferze, wszystko załatwione było profesjonalnie. Może to drobiazg, ale Pan Dawid umówił nas także na spotkanie z dostawcą energii, gdzie bez czekania nastąpiło podpisanie umowy z firmą energetyczną – dla mnie akurat to bardzo istotne i myślę, że w dzisiejszych czasach każdy ceni swój wolny czas. Ogólnie jestem pod wrażeniem zaangażowania firmy i z pełną odpowiedzialnością polecam Ją wszystkim zainteresowanym. – Aneta Piekarska

Fachowa i rzetelna obsługa

Dzięki Borowiak Nieruchomości wynajem mieszkania staje się prostym i przyjemnym krokiem do rozpoczęcia nowego życia. Fachowa i rzetelna obsługa pozwala na znalezienie przysłowiowych „czterech kątów” według wlasnych potrzeb. Zdecydowanie na plus bardzo dobry kontakt z klientem oraz miła i przyjazna atmosfera przy oglądaniu nieruchomości. Co najważniejsze, wszystko odbywa sie profesjonalnie, na wysokim poziomie i bez ukrytych „kruczkow”. Pan Dawid to osoba o wysokiej kulturze osobistej. Serdecznie polecamy, jesteśmy bardzo zadowoleni. A & K

Trafny wybór

Jestem bardzo zadowolony z tego że sprzedażą mojego mieszkania zajął się Pan Dawid. To był trafny wybór! Odpowiadał zawsze na moje pytania, jego dostępność była dla mnie bardzo wygodna, gdyż na bieżąco o wszystkim mnie informował. Sam próbowałem sprzedać mieszkanie i niestety bez powodzenia, a z pomocą Pana Dawida transakcja przebiegła szybko i pomyślnie.Teraz wiem że poważne transakcje należy zlecać osobom które się znają na tym co robią:) – Krystian Chęciński

Szybciej niż myśleliśmy

Polecam wszystkim firmę Borowiak!
Pomoc przy załatwianiu wszystkich formalności. Transakcja przebiegła szybciej niż myśleliśmy. Pan Dawid zawsze służy pomocą i poradą
Wszystko załatwione na czas. Same plusy!
Jeśli mielibyśmy drugi raz wybierać to tylko firmę Pana Dawida!
Pozdrawiamy  – Natalia i Dawid Grabarek

Sprzedane w 30 minut

Gorąco polecam skorzystanie z Biura Nieruchomości Borowiak. Miałam okazję skorzystać zarówno jako sprzedająca, jak i kupująca, dlatego z czystym sumieniem mogę zarekomendować to biuro. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i sympatyczny kontakt sprawiły, że transakcje przebiegły sprawnie i bezproblemowo. Rzetelność i profesjonalna obsługa gwarantują zadowolenie obu stron transakcji. Jeśli kiedykolwiek będę jeszcze sprzedawać mieszkanie to tylko z Biurem Nieruchomości Borowiak. – Agata Białkowska