My pomagamy, Ty możesz spać spokojnie

Myślisz o sprzedaży lub wynajęciu swojego mieszkania, domu lub lokalu użytkowego? Zrobimy to za Ciebie. Zajmiemy się wszystkim od A do Z. Dzięki temu zyskasz nie tylko czas, ale również uzyskasz wyższą cenę transakcji oraz… będziesz spać spokojnie.

Nasza usługa składa się z 3 części

Przygotowanie nieruchomości

Profesjonalne przygotowanie nieruchomości (Home Staging, zdjęcia, video, 360*) zwiększą cenę sprzedaży i przyspieszą czas sprzedaży.

Pokazy nieruchomości oraz negocjacje

To jeden z kluczowych elementów procesu sprzedaży. Umiejętnie przedstawiamy atuty nieruchomości i prowadzimy negocjacje.

Obsługa posprzedażowa

Pomagamy z formalnościami, notariuszem i aspektami posprzedażowej obsługi. Zdejmujemy z Waszych barków troski związane ze sprzedażą nieruchomości.

Przygotowanie nieruchomości

Home Staging

Przygotowanie nieruchomości pod sprzedaż sprawi, że będzie bardziej atrakcyjna w oczach kupujących. Dzięki temu sprzeda się szybciej i za wyższą cenę.

Profesjonalna fotografia

Korzystamy z profesjonalnego fotografa z ogromnym doświadczeniem, który wykorzystując jedne z najlepszych aparatów oraz obiektywów na rynku. Dzięki temu tworzy jedne z najlepszych zdjęć nieruchomości w Polsce.

Wirtualna wizyta 360*

Dzięki stworzeniu wirtualnej wizyty nieruchomość jest dużo bardziej atrakcyjna w oczach kupujących. Dzięki temu udaje nam się sprzedać nieruchomości, zanim jeszcze kupujący przyszedł ją obejrzeć. Dodatkowo oszczędzamy czas, gdyż oglądać przychodzą wyłącznie osoby naprawdę zainteresowane zakupem.

Video

By wzmocnić przekaz i uatrakcyjnić ofertę na rynku, tworzymy filmy reklamowe nieruchomości. Obraz oraz dobra muzyka tworzą niezapomniane wspomnienia osób oglądających. Dzięki temu tworzymy jeszcze większe zainteresowanie ofertą.

Niektóre statystyki

80%

Klientów pochodzi z polecenia.

Poznaj opinie naszych klientów. Kliknij tutaj.

92%

Sprzedanych podczas pierwszych 2-3 pokazów.

Czas sprzedaży większości mieszkań nie przekracza u nas 3-5 tygodni.

99%

Pozytywnych opinii.

Z wielką pokorą i nieukrywaną radością dziękujemy za 99% pozytywnych opinii od klientów, którym pomogliśmy.

Pokazy nieruchomości oraz negocjacje

Pokazy nieruchomości

Nieruchomości prezentujemy bezpośrednio klientom kupującym. Nie wymaga to obecności sprzedającego. Dzięki temu klient kupujący ogląda nieruchomość dłużej i z większym poczuciem komfortu. Przekłada się to na szybszą sprzedaż. Unikamy również sytuacji niekomfortowych na linii sprzedający – kupujący. Najczęściej sprzedający i kupujący widzą się pierwszy raz dopiero u notariusza.

Negocjacje

Negocjacje niemal zawsze przechodzą przez nas. Podobnie jak z oglądaniem nieruchomości unikamy tam sytuacji konfliktowych i zwiększamy szansę na sprzedaż nieruchomości. Klient kupujący proponuje cenę, my przekazujemy stronie sprzedającej i dogrywamy szczegóły dot. czasu wyprowadzki, wyposażenia oraz innych kluczowych aspektów sprzedaży.

Obsługa posprzedażowa

Notariusz

Pomoc z dokumentami i przeprowadzenie sprawnej transakcji, to jeden z naszych priorytetów. Pomagamy w komunikacji z notariuszem i dostarczamy wymagane dokumenty. Podczas podpisywania aktu notarialnego u notariusza zawsze jesteśmy z Wami. Upewniamy się, że wszystkie aspekty dot. umowy zostaną zrozumiane oraz dopełnione podczas podpisywania aktu notarialnego.

Protokoły i zakończenie transakcji

Przekazanie kluczy do nowego domu lub mieszkania, to jeden z najpiękniejszych momentów w naszej pracy. Jesteśmy z Wami, aż do samego końca transakcji. Sporządzamy protokoły zdawczo – odbiorcze, pomagamy w załatwieniu formalności.

Maksymalny Marketing

= Maksymalna Cena

Jako specjaliści w marketingu nieruchomości, wiemy jak ważna jest dobrze skomponowana oferta. Dlatego właśnie nie oszczędzamy w przygotowaniu profesjonalnej oferty. Korzystamy z najnowszych rozwiązań: Home Staging, wirtualna wizyta 360* czy zdjęcia profesjonalnego fotografa sprawią, że uzyskamy wysoką cenę sprzedaży oraz możliwie najkrótszy czas sprzedaży.

Dzięki naszej pomocy zyskujesz czas i pieniądze.

Chcesz sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość?

Chętnie pomożemy! Zostaw swoje dane kontaktowe, a my skontaktujemy się z Tobą.

Dane te będą przetwarzane przez Borowiak Nieruchomości działającym pod firmą Borowiak Nieruchomości Dawid Borowiak, ul. Złota 5, 62-800 Kalisz. Będziemy administratorem tych danych, zawsze masz bezpłatną możliwość podejrzenia danych, usunięcia lub przeniesienia danych. W przypadku pytań służymy pomocą: biuro@borowiaknieruchomosci.pl więcej o naszej politycze prywatności tutaj: https://borowiaknieruchomosci.pl/polityka-prywatnosci/