Duży dom przy ul. Częstochowskiej

750 000 zł

  • Metraż: 195,62 m²
  • Piętra: 2

Opis nieruchomości

1.Opis nieruchomości: 

Duży, ładny dom wolnostojący przy ul. Częstochowskiej to nieruchomość, obok której nie można przejść obojętnie. 

Dom o powierzchni 195,62 m², to miejsce dla osób, ceniących sobie dużą przestrzeń i spokój. Budynek, który sam w sobie jest mocno rozbudowany, znajduje się na jeszcze większej działce, o powierzchni 1,12 ha. 

Na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym, sypialnia, oraz łazienka. Z salonu, mamy także wyjście na taras o powierzchni 35 m², który latem będzie doskonałym miejscem do odpoczynku, z filiżanką kawy lub herbaty.

Na piętrze mieszczą się: 3 sypialnie, łazienka, oraz kuchnia. Gdyby tego było mało, znajdują się tam: dodatkowy taras o powierzchni 16 m² oraz balkon – około 3 m²

Ciekawe rozwiązanie znajduje się w części piwnicznej. Stworzono tam salon z aneksem kuchennym, prezentującym się w stylu barowym. Jest to świetne miejsce do spędzania wolnych, wieczornych chwil w gronie znajomych. Dodatkowo znajduje się tam także toaleta. Do bryły budynku przynależy także garaż. Tuż obok znajduje się budynek gospodarczy z dodatkowym garażem. 

 2. Szczegóły dotyczące nieruchomości:

Dom zbudowany w roku 1965.  Budynek zbudowany z cegły pełnej ceramicznej, dach wykonany został z solidnego drewna i dodatkowo jest on okryty papą. Dom jest także ocieplony styropianem o grubości 10 cm i jest on otynkowany. Dom ogrzewany jest piecem gazowym.

Garaż został odnowiony i odmalowany. Wymieniono w nim dach, a także bramę.

3.Dla kogo jest ta nieruchomość?

Dom jest doskonały dla rodziny. Ilość jego pomieszczeń jest dostatecznie duża a ogromna działka nada się doskonale do stworzenia tam bezpiecznego miejsca do zabawy dla dzieci. Jest to także znakomite miejsce wypoczynkowe.

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ja tylko w naszym biurze.

Prowizja dla kupującego to jedyne 2500 zł brutto za całą transakcję.

Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy do zakupu i służymy pomocą.

Dawid Borowiak. 

+48 661 570 874 

Licencja zawodowa nr: 22161

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.