Działka w Szczypiornie

85 000 zł

  • ul. Radosna 8 – Szczypiorno
  • Powierzchnia: 759 m²
  • Przeznaczenie: działka budowlana

Opis nieruchomości

Na sprzedaż oferujemy Państwu działkę pod zabudowę mieszkaniową (domek jednorodzinny) w świetnej lokalizacji Kalisza, osiedle Szczypiorno.

1. Opis nieruchomości:

Działka o powierzchni 759 m² zlokalizowana jest w Kaliszu, na osiedlu Szczypiorno, ulica Radosna 8. Nie tylko z nazwy jednak lokalizacja ta jest tak dobra. Lokalizacja ta stanowi doskonałe połączenie z innymi osiedlami Kalisza, gminą Nowe Skalmierzyce oraz wylotówką na Ostrów Wielkopolski. Dojazd do innych miejsc Kalisza nową drogą, dwupasmową. Działka z dala od ruchliwych ulic. Do działki dojazd w większości drogą asfaltową. Ostatnie kilkadziesiąt metrów płytami betonowymi. W pobliżu zabudowa domków jednorodzinnych (w tym coraz liczniejsze nowe zabudowania).

W Księdze Wieczystej BRAK zadłużeń, kredytów, hipotek, służebności itp.. Dzięki temu sprzedaż przebiegnie szybko i bezproblemowo. Do działki przynależą udziały w drodze prowadzącej do nieruchomości. W drodze woda, prąd oraz kanalizacja. Działka gotowa do sprzedaży od ręki.

2. Dla kogo jest ta nieruchomość?

Bez wątpienia dla wszystkich, którzy cenią sobie dobrą lokalizację blisko Kalisza oraz Nowych Skalmierzyc.

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ja tylko w naszym biurze.
Prowizja dla kupującego to jedyne 1250 zł brutto za całą transakcję.

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.