Domek 192 m² - os. Chmielnik

279 000 zł

  • ul. Wierzbowa
  • Metraż: 192,00 m²
  • Powierzchnia działki: 907 m²

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość z ogromnym potencjałem, blisko centrum Kalisza.

1. Opis domu:

Budynek zbudowany w roku 1920 jest położony na osiedlu Chmielnik, wśród osiedla domków jednorodzinnych. Bliskość centrum stanowi jeden z największych atutów tej lokalizacji. Domek o powierzchni 192 m² posadowiony jest na przestronnej działce o powierzchni 907 m². Piękny ogród będzie bez wątpienia zaletą dla osób, które chcą wypocząć po całym dniu pracy.

Dom jednorodzinny, bliźniak. W domku możemy wyróżnić dwie przestrzenie. Jedna z nich, zadbana i czysta jako 4 pokoje wraz z kuchnią i łazienką. Druga przestrzeń, to 2 dodatkowe pokoje. Ta przestrzeń jest również z osobnym wejściem, istnieje, więc możliwość zamieszkania tam 2 rodzin lub wynajęcie jednej z tych powierzchni. Dodatkowo dostępna przestrzeń na piętrze, 2 pokoje, po około 4×4,5 m każde.

Dom wymaga doinwestowania. Jest ocieplony, zadbany i czysty. Miejsce, to może stanowić wspaniałą przestrzeń dla 2 rodzin lub rodziny, która pragnie większej przestrzeni wraz z dużą działką, w Kaliszu, w cenie mieszkania.

2. Szczegóły dot. nieruchomości:
Domek dostępny w sprzedaży od ręki.

3. Dla kogo jest ten dom?

Dla każdej rodziny, która ceni sobie bliskość centrum miasta. Jest to również idealna oferta dla firm, które chcą prowadzić działalność gospodarczą w dobrej lokalizacji lub jako inwestycja.

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ja tylko w naszym biurze.
Prowizja dla kupującego to jedyne 1500 zł brutto za całą transakcję.

Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.
Zachęcamy do zakupu i służymy pomocą.

Dawid Borowiak
Licencja zawodowa nr: 22161

Tel. 661 570 874

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.