Home Staging Kalisz

Pakiet podstawowy Home Staging

Jest to oferta dla właścicieli domów i mieszkań, którzy pragną, by sprzedaż mieszkania nastąpiła szybciej i po wyższej cenie. Przy każdej sesji fotograficznej, robionej przez profesjonalnego fotografa z kilkunastoletnim stażem, oferujemy podstawową usługę Home Stagingu. Obejmuje ona podstawowe przygotowanie nieruchomości do sprzedaży. Dzięki temu, sprzedaż swoje mieszkanie lub dom szybciej i za wyższą cenę.

Koszt takiej usługi to od 249 – 499 zł.

Pakiet VIP Home Staging

Dodatkowo, jeśli zależy Państwu na bardzo szybkiej sprzedaży lub wyższej niż rynkowa cenie, a jednocześnie nie chcecie zajmować się całym projektem, możemy zrobić to za Was!

  • Analizę nieruchomości  – wykorzystania miejsca, użytych kolorów, oświetlenia, rodzaju i  usytuowania mebli, stopnia „zastawienia” mieszkania, dokonywaną w czasie wizyty Home Stagera,
  • przedstawienie projektu koncepcji zmian  z propozycją budżetu,
  • stylizacja mieszkania według zaakceptowanego projektu.

Koszt takiej usługi to od 750 – 1250 zł.

Projekty Wnętrz

Jest to usługa, którą oferujemy osobom, które już kupiły mieszkanie lub dom i pragną, by ich wnętrze było „tym jedynym w swoim rodzaju”. Współpracujemy z osobą, która od ponad 15 lat wykonuje najpiękniejsze projekty wnętrz w całej Polsce.

Projekt koncepcyjny. Prace nad projektem koncepcyjnym rozpoczynamy od inwentaryzacji pomieszczeń oraz zaznajomienia się z Państwa preferencjami, z oczekiwaniami. Ten etap pozwala na zdefiniowanie głównych założeń, które torują drogę do kolejnych działań.

Projekt koncepcyjny obejmuje:

  • Propozycję układu przestrzeni – ustawienia ścian działowych,
  • rozmieszczenia oświetlenia, mebli, sprzętu RTV, AGD, sanitariatów.

Projekt koncepcyjny przedstawiamy w formie dokumentacji obejmującej rzuty 2D oraz 3D wraz opisem poszczególnych elementów . Ostateczna wersja projektu koncepcyjnego powstaje po konsultacjach i Państwa akceptacji.

Projekt wykonawczy

W ramach projektu wykonawczego ustalana jest kolorystyka ścian, podłóg oraz mebli. Dobierany jest konkretny rodzaj podłogi, wybierane są konkretne meble, lampy, sanitariaty, glazura oraz inne elementy wyposażenia wnętrza. Sugestie są wielowariantowe i uwzględniają  różnorodność oferty. Ostateczne uzgodnienia  poprzedzone są konsultacjami z inwestorem, analizą oferty rynkowej oraz wizytami w salonach.

Po zatwierdzeniu projektu sporządzamy  dokumentację techniczną, obejmującą zestawienie ilościowe poszczególnych materiałów, mebli, artykułów wyposażenia wnętrz, sprzętów, sanitariatów itp. wraz z określeniem dostawców/miejsca zakupu oraz kosztorysem. Projekt wnętrza jest przedstawiany w formie wizualizacji 3D.

Ostatni etap dotyczy stylizacji wnętrz i obejmuje dobór artykułów dekoracyjnych ze wskazaniem dostawcy, ceny.