Biuro wraz z miejscem parkingowym

1 000 zł netto

  • Al. Wolności 17a
  • Metraż: 32 m²

Opis nieruchomości

Lokal użytkowy o powierzchni 32 m² wraz z przynależnym miejscem parkingowym. Budynek w doskonałej lokalizacji przy Al. Wolności 17a.

1. Opis lokalu:

Budynek biurowy mieści się w bliskiej odległości od centrum Kalisza, tuż przy sądzie. W budynku niemal 100% obłożenie lokali. W budynku mieszczą się liczne kancelarie adwokacie, notariusz, komornik, gabinety dentystyczne, szkoły językowe, redakcja oraz wiele innych.

Lokal nadaje się zarówno na kancelarię (osobne miejsce dla sekretariatu i gabinetu), jak i na działalność biurową. Lokal jasny, ciepły, bardzo niskie zużycie ogrzewania i utrzymania lokalu. Opłaty na poziomie około 230 zł. W budynku znajduje się winda dzięki czemu dostęp do lokalu jest bardzo łatwy. W lokalu szafa w zabudowie (miejsce na dokumenty, rzeczy biurowe itp.).

2. Szczegóły dot. nieruchomości:

Czynsz najmu: 1000 zł netto + VAT

Opłaty dodatkowe za utrzymanie obiektu, ogrzewanie itp.: około 230 zł

Jednorazowa kaucja: 1500 zł

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ja tylko w naszym biurze.
Prowizja dla najmującego to 550 zł brutto za całą transakcję.

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.