Sprzedane

Dom w wyjątkowym stylu

530 000 zł

  • Juliusza Słowackiego
  • Metraż: 213,76 m² (całkowita) 139,76 m² (użytkowa)
  • Piętra: 2

Opis nieruchomości

1. Opis nieruchomości

Dom znajdujący się przy ul. Juliusza Słowackiego, to dom, bogaty w historię. Jest on wykonany solidnie, w klasycznym i eleganckim stylu. Parkiety w korytarzach i pokojach wykonane są z dobrej jakości drewna i ułożone są we wzór zwany jodełką. Ściany w korytarzach wyłożone są częściowo boazerią, a toalety natomiast, kafelkami. Pomimo upływu lat, dom zachowany jest w bardzo dobrym stanie.

Na parterze mieszczą się liczne pomieszczenia gospodarcze, WC, oraz garaż. W zależności od potrzeb można wykorzystać je jako pomieszczenia biurowe, natomiast wymagają one odświeżenia. Dotychczas służyły one jako pralnia, magazyn, oraz gabinet lekarski.

Na pierwszym piętrze znajdują się pomieszczenia takie jak: łazienka z WC, duży, dobrze oświetlony salon z kominkiem, oraz kuchnia połączona z jadalnią.

Łazienka wyposażona jest w umywalkę, wannę, oraz WC i jest ona przyzwoitych rozmiarów.

Salon jest bardzo duży i pomieści on sofę, fotel, regały na książki, stolik RTV, a także dodatkowy stół oraz krzesła.

Kuchnia wraz z jadalnią są idealne do spędzania w nich czasu z rodziną przy wspólnych śniadaniach i innych posiłkach.

Na piętrze znajdują się cztery pokoje, toaleta, oraz wyjście na duży balkon.

Toaleta jest wyposażona w prysznic, umywalkę oraz WC.
Dostępne pokoje można wykorzystać jako sypialnie, pokoje dla dzieci, gabinety biurowe itp.

2.Szczegóły nieruchomości

Dom powstał w latach 1976-1978. Powierzchnia działki wynosi 424 m², a powierzchnia domu wraz z piwnicą wynosi 213,76 m². Powierzchnia użytkowa to: 139,76 m².
Opłaty za gaz wynoszą ok 6 tyś zł (piec, piec przepływowy, kuchenka) rocznie.
Ściany zewnętrzne są zbudowane z cegły pełnej a działowe z dziurawki.

Cena wyjściowa to 530 000 zł ,

3.Dla kogo jest ta nieruchomość ?

Nieruchomość jest idealna dla rodziny z dziećmi. Duża ilość pomieszczeń daje mnogie możliwości aranżacji. Lokalizacja jest świetna, a bliskość szkół, przedszkoli i sklepów jest dużym atutem i do wielu z tych miejsc można przejść spacerem. Dom znajduje się blisko jednej z głównych dróg Kalisza, niemniej jednak okolica jest cicha i spokojna. Dodatkowo, do budynku przynależy ogród, w którym można odpocząć przy grillu z rodziną i przyjaciółmi.

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.
Prowizja dla kupującego to 2500 zł brutto za całą transakcję.

Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy i służymy pomocą.
Dawid Borowiak
Tel.: 661 570 874
Licencja zawodowa nr: 22161

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Wirtualna wizyta 360*

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.