Dwupokojowe mieszkanie blisko centrum miasta

215 000 zł

  • ul. Berka Joselewicza 1
  • Metraż: 49,00 m²
  • Piętro: 3

Opis nieruchomości

W naszej ofercie znajduje się świetna nieruchomość, dla poszukiwaczy dwupokojowego mieszkania w centrum miasta. Mieszkanie ma duży potencjał, aby stworzyć z niego przepiękną nieruchomość. Dodatkowym atutem jest lokalizacja. Wystarczy 10 minut spaceru aby przejść do pięknego, zielonego – Parku Miejskiego. 

1.Opis nieruchomości: 

Prezentowane przez nas mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju. Jego powierzchnia wynosi 49 m².

W przedpokoju można zawiesić wieszak na kurtki i płaszcze, a także lustro, w którym będzie można przejrzeć się przed wyjściem.

Obecną kuchnię można zamienić w łazienkę. Jak widać na projekcie, zmieści się tam zarówno prysznic jak i wanna. Znajdzie się tam również miejsce na szafki, w których zmieszczą się ręczniki, kosmetyki i środki czystości. Dodatkowo, tuż obok, można stworzyć pomieszczenie, które spełni funkcję pralni lub garderoby. 

Pierwszy pokój  można wykorzystać jako salon z aneksem kuchennym. Będzie to doskonałe miejsce do spędzania czasu z rodziną i odwiedzającymi gośćmi. 

Drugi pokój  bardzo dobrze spełni funkcję sypialni. Można umieścić w nim wygodne łóżko, stolik nocny i regał na książki i inne rzeczy. Dodatkowo, w tym pokoju znajduje się wyjście na balkon. 

2. Szczegóły nieruchomości:

Lokalizacja blisko centrum miasta wzbogaca tę nieruchomość o dużą ilość szkół, sklepów i lokali handlowo-usługowych. 

Opłaty wynoszą średnio 483 zł. 

3. Dla kogo jest ta nieruchomość ?

To mieszkanie jest bardzo dobre dla par. Dużym atutem jest dużą ilość możliwości aranżacji wnętrza.

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.

Wynagrodzenie za pracę dla biura to 1% netto od ostatecznej ceny nieruchomości.

Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.

Jakub Szablewski

+48 795-061-698

Licencja zawodowa nr: 25832

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych

Wirtualna Wizyta

Galeria zdjęć

Przykładowy projekt po remoncie

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.