Dwupokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji

Cena: zł

  • ul. Zgodna 10-12
  • Metraż: 48,11 m²
  • Piętro: 1

Opis nieruchomości

Na sprzedaż przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze przy ul. Zgodnej 10-12.

1. Opis nieruchomości:

To dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie ma powierzchnię 48,11 m².

Dostępne dwa pokoje doskonale sprawdzą się jako sypialnia i salon.
W jednym z nich znajduje się wyjście na niewielki balkon.

Mieszkanie znajduje się w dobrej i cichej lokalizacji, blisko ul. Górnośląskiej zapewniając szybki dostęp do sklepów, przystanków i lokali handlowo-usługowych.

2. Szczegóły nieruchomości:

– Ogrzewanie: elektryczne.
– Czynsz do wspólnoty: ok. 350 zł/ 1 os.
– Ogrzewanie wody: bojler.
– Do mieszkania przynależy piwnica.

3. Dla kogo jest ta nieruchomość ?

Prezentowane przez nas mieszkanie będzie dobrym wyborem dla osób, które marzą o stworzeniu swojego idealnego miejsca, lub dla inwestorów.

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze. Wynagrodzenie za pracę dla biura to 1,5% netto od ostatecznej ceny nieruchomości.
Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty.

Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.
Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.

Jakub Szablewski
+48 795-061-698
Licencja zawodowa nr: 25832

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Wirtualna wizyta 360*

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.