Dwupokojowe mieszkanie na os. Widok

239 000 zł

  • ul. Widok 100
  • Metraż: 32,45 m²
  • Piętro: 2

Opis nieruchomości

Zamieszkaj na os. Widok i ciesz się ciszą i spokojem. Dwupokojowe mieszkanie w bloku przy ul. Widok 100 to doskonała nieruchomość właśnie dla Ciebie. Zapoznaj się z opisem i przekonaj się dlaczego.

1. Opis nieruchomości:Prezentowane przez nas mieszkanie ma powierzchnię 32,45 m² i usytuowane jest na drugim piętrze w bloku z windą.

Widny pokój dzienny z aneksem kuchennym wyposażony jest w sofę, stół, krzesła i narożną komodę. Na jednej ze ścian znajduje się pięknie ułożony kamień dekoracyjny.

Otwarta kuchnia z oknem jest jasna, a znajdujące się w niej białe meble pomieszczą dużą ilość sprzętów i zastawy. Oprócz tego znajduje się tam również: lodówka, piekarnik, kuchenka gazowa i pochłaniacz.

Podłużny pokój, obecnie pełniący funkcję pokoju dziecięcego sprawdzi się świetnie jako sypialnia.

Lokalizacja tej nieruchomości jest dużym atutem.
Od jednej z kilku najbardziej uczęszczanych ulic w Kaliszu dzielą ją dwa bloki i pasmo zieleni, dzięki czemu w mieszkaniu jest znacznie ciszej.
W bliskim otoczeniu znajdują się sklepy spożywcze, przedszkola, szkoły, place zabaw, poczta, apteka, gabinet dentystyczny, piekarnia i inne lokale handlowo-usługowe.

Znajdujące się w odległości 200 m od bloku przystanki autobusowe zapewniają dobre połączenie z pozostałą częścią miasta, co dla osób, które nie poruszają się samochodem, jest niezwykle korzystne.

2. Szczegóły nieruchomości:

– Czynsz wynosi ok. 350 zł / 2 os.
– Do mieszkania przynależy piwnica i komórka lokatorska.
– Blokiem zarządza Kaliska Spółdzielnia Mieszkaniowa.
– Dostępna winda dla mieszkańców.
– Pod blokiem znajduje się niedawno wyremontowany i powiększony parking samochodowy.
– W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna.

3. Dla kogo jest ta nieruchomość ?

To funkcjonalne i świetnie zlokalizowanie mieszkanie będzie doskonałe dla singli lub pary jako pierwsze, cztery kąty, choć ze względu na wiele atutów z pewnością spodoba się także inwestorom.Izabela Borowiak
+48 667 707 227

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.
Prowizja dla kupującego to 1% netto za całą transakcję (pomagamy w sprawach formalnych, notariusz, media itp.).

Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy i służymy pomocą.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Wirtualna wizyta 360*

Galeria zdjęć

Rzut

Powyżej znajduje się przybliżony rzut i powierzchnie poszczególnych pomieszczeń. Prosimy nie brać tych wymiarów do zamawiania mebli, sprzętu itp.. Zalecamy, by wymiary techniczne wykonać na miejscu.

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.