Dwupokojowe mieszkanie na parterze

239 000 zł

  • ul. Adama Asnyka 37
  • Metraż: 48,44 m²
  • Piętro: parter

Opis nieruchomości

Jeśli cenisz sobie dobrą lokalizację i niskie piętro to z pewnością zainteresuje Cię nieruchomość przy ul. Adama Asnyka 37.

1.Opis nieruchomości:

Mieszkanie jest rozkładowe, a jego powierzchnia to 48,44 m².
Składa się ono z przedpokoju, kuchni, sypialni, salonu i łazienki z WC.

Okna w sypialni skierowane są na pas zieleni sąsiadujący z drugim blokiem. Dzięki temu, w pokoju jest cicho, co przekłada się na lepszy sen.

Idealnym miejscem do odpoczynku jest salon. Dzięki swoim rozmiarom zmieści się w nim umeblowanie takie jak: sofa, wygodny fotel, stolik kawowy, komoda i nie tylko. Dodatkowo, w pokoju znajduje się wyjście na balkon.

Jest to mieszkanie, które wymaga remontu i odświeżenia. Można je przeznaczyć pod dalszą inwestycję, lub stworzenie swoich wymarzonych czterech kątów.2. Szczegóły nieruchomości:

-Czynsz wynosi ok. 460 zł.
-Do mieszkania przynależy piwnica.
-Mieszkanie z księgą wieczystą.

3. Dla kogo jest ta nieruchomość ?

To dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie jest bardzo dobrą propozycją dla par. Jego położenie zapewnia szybki dojazd w niemalże każdy zakątek miasta. W pobliżu znajdują się sklepy, cukiernia i restauracja. Zaledwie po kilku minutach spaceru oddziela nieruchomość od Parku Przyjaźni.

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.
Wynagrodzenie za pracę dla biura to 1% netto od ostatecznej ceny nieruchomości.
Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.
Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.

Jakub Szablewski
+48 795-061-698
Licencja zawodowa nr: 25832

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych

Wirtualna wizyta 360*

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.