Dwupokojowe mieszkanie na parterze

250 000 zł

  • ul. Młynarska 16
  • Metraż: 44,8 m²
  • Piętro: parter

Opis nieruchomości

Zapraszamy do odkrycia potencjału dwupokojowego mieszkania na parterze przy ul. Młynarskiej 16 w Kaliszu.

1. Opis nieruchomości:

Mieszkanie jest rozkładowe z osobnym wejściem do każdego pomieszczenia zapewniającego prywatność i swobodę.
Przedpokój, kuchnia, łazienka oraz dwa pokoje-to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, które pozwoli Ci dostosować przestrzeń do własnych potrzeb.

Jednym z atutów mieszkania jest jego usytuowanie na parterze, co znacząco ułatwia codzienne życie, szczególnie dla osób z ograniczoną mobilnością. Niewielka ilość schodów do pokonania to duży komfort.

Możliwość przeprowadzenia generalnego remontu daje Ci szansę na stworzenie wymarzonego wnętrza, które odzwierciedli Twój własny styl i preferencje.
Nowa aranżacja, świeże kolory, nowoczesne wyposażenie – wszystko to pozwoli Ci stworzyć idealne miejsce do życia.

Ponadto, lokalizacja przy ul. Młynarskiej 16 zapewnia łatwy dostęp do różnorodnych usług i udogodnień, takich jak sklepy, restauracje czy place zabaw dla dzieci.

2. Szczegóły nieruchomości:

– Ogrzewanie miejskie.
– Junkers do podgrzania wody.
– Do mieszkania przynależy piwnica.
– Mieszkanie bez księgi wieczystej.
– Czynsz do spółdzielni: ok. 406 zł.

3. Dla kogo jest ta nieruchomość ?

To mieszkanie jest idealne dla pary, która pragnie stworzyć swoje własne miejsce do życia, dopasowane do ich potrzeb i preferencji.

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze. Wynagrodzenie za pracę dla biura to 1,5% netto od ostatecznej ceny nieruchomości.
Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty.

Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.
Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.

Izabela Borowiak

+48 667-707-227
Licencja zawodowa nr: 22901

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.