Dwupokojowe mieszkanie na wynajem

1100 zł

  • ul. Korczak
  • Metraż: 47,01 m²
  • Piętro: 2

Opis nieruchomości

Dla osób, które chcą wynająć dwupokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy, mamy w naszej ofercie coś specjalnego.

1.Opis nieruchomości:

Prezentowane przez nas dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,01 m² znajduje się na drugim piętrze w bloku przy ul. Korczak 8B.

Do dyspozycji są dwa pokoje. Jeden z nich można śmiało wykorzystać jako sypialnię, w której poza dostępnymi już półkami, można umieścić własne, wygodne łóżko, a także stolik nocny.
Drugi pokój połączony z kuchnią, świetnie spełni funkcję salonu. Wystarczy wyposażyć go w sofę, stolik kawowy, telewizor i kilka krzeseł aby stworzyć świetne miejsce do ugoszczenia przyjaciół i rodziny. Dużym plusem jest znajdujące się w nim wyjście na balkon z widokiem na okolice. Jest to bardzo fajne miejsce do wypoczynku z książką i kubkiem ulubionej kawy lub herbaty.

Kuchnia jest przestronna, połączona z salonem. To dobre rozwiązanie, aby podczas przygotowywania posiłków dla gości, być z nimi w ciągłym kontakcie.
W mieszkaniu znajduje się też oczywiście łazienka. Jest ona wyposażona w prysznic. Dzięki swojemu oświetleniu jest ona jasna. Zmieści się w niej także pralka.

Udogodnieniem dla mieszkańców jest znajdujący się przed blokiem parking, zabezpieczony bramą, a także sklep znajdujący się w tym samym budynku.

Świetnym miejscem do miłego odpoczynku w ciepłe dni jest znajdujący się w pobliżu park.

2. Szczegóły nieruchomości:

Czynsz najmu wynosi 1100 zł.
Czynsz do spółdzielni wynosi ok. 417 zł przy 1 osobie. Dodatkowo prąd.
Kaucja: 2000 zł
Prowizja dla biura za obsługę transakcji wynosi 600 zł.
Do kompletu kluczy dołączamy pilot od bramy.
Typ umowy: umowa okazjonalna.

3. Dla kogo jest ta nieruchomość ?

Mieszkanie kierujemy do par, które poszukują mieszkania w spokojnej okolicy. W pobliżu znajduje się wiele sklepów, szkoły, przedszkola i park. Jest to bardzo atrakcyjna oferta.

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.
Zachęcamy do najmu i służymy pomocą.
Jakub Szablewski
Tel.: 795 061 698
Licencja zawodowa nr: 25832

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Galeria zdjęć

Wirtualna wizyta

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.