Dwupokojowe mieszkanie z balkonem

245 000 zł

  • os. Dobrzec
  • Metraż: 55,02 m²
  • Piętro: 2

Opis nieruchomości

Osiedle Dobrzec, winda i balkon. Jeśli takie preferencje zaznaczasz podczas poszukiwania nieruchomości, to właśnie trafiłeś na odpowiednią ofertę.

1. Opis nieruchomości:

Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze, jednak nie jest to kłopot, ponieważ do dyspozycji mieszkańców jest nowoczesna winda. 

Powierzchnia użytkowa wynosi 55,02 m², a w jej skład wchodzi przedpokój, kuchnia, łazienka i dwa pokoje.
Mieszkanie można urządzić według własnego gustu i standardu.

Większy pokój jest ustawny i zmieści się w nim niezbędne umeblowanie, dzięki czemu idealnie spełnia on funkcję pokoju dziennego. Jest to dobre miejsce do spotkań wraz z odwiedzającymi gośćmi. 
Znajduje się w nim wyjście na balkon z widokiem na okolicę.
Drugi, mniejszy pokój sprawdza się świetnie jako sypialnia. Bez problemu można umieścić w nim dużą szafę, łóżko i stolik nocny, czyli wszystko co powinno znaleźć się w sypialni.

Kuchnia połączona jest z przedpokojem, co nie jest często spotykanym rozwiązaniem, jednak znajduje się w niej odpowiednia ilość miejsca do umieszczenia półek, szafek i niezbędnych sprzętów kuchennych.
Dużym plusem nieruchomość jest jej lokalizacja. Samo położenie na os. Dobrzec zapewnia łatwy i szybki dostęp do szkół, sklepów, przychodni i przystanków autobusowych. Obok bloku powstaje duży parking zapewniający dodatkowe miejsca postojowe, a także basen.

2. Szczegóły nieruchomości:

Powierzchnia użytkowa: 55,02 m².
Do mieszkania przynależy piwnica.
Czynsz do spółdzielni wynosi ok. 390 zł.

3. Dla kogo jest ta nieruchomość ?

Prezentowane przez nas mieszkanie jest idealne dla osób, którym zależy na tym aby zamieszkać na os. Dobrzec.

Oferta na wyłączność oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.

Wynagrodzenie za pracę dla biura to 1% netto od ostatecznej ceny nieruchomości.
Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia), nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.

Izabela Borowiak
+48 667-707-227
Licencja zawodowa nr: 22901
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych

Wirtualna wizyta 360*

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.