Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji

175 000 zł

  • ul. Widok 104
  • Metraż: 32,50 m²
  • Piętro: 3

Opis nieruchomości

Dwupokojowe mieszkania cieszą się dużą popularnością. Ich zaletą jest to, że jeden pokój może pełnić funkcję sypialni, a drugi – salonu.

1. Opis nieruchomości: Prezentowane przez nas mieszkanie zlokalizowane jest na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku przy ul. Widok 104.
Do dyspozycji lokatorów jest nowa winda.

Mieszkanie wymaga remontu, co czyni je świetną nieruchomością pod dalszą inwestycję. Jego powierzchnia wynosi 32,50 m².
W jej skład wchodzi: przedpokój, łazienka, salon z aneksem kuchennym i pokój.
Okna skierowane są na zachód, dzięki czemu do mieszkania wpada duża ilość światła.
Sąsiedztwo jest ciche i spokojne.

Lokalizacja nieruchomości jest bardzo dobra.
W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe zapewniające dobre połączenie z całym miastem, sklepy spożywcze, a także szkoły i przedszkola.2. Szczegóły nieruchomości: Czynsz do spółdzielni wynosi ok. 350 zł
Do mieszkania przynależy piwnica.
W mieszkaniu nie ma balkonu.

3. Dla kogo jest ta nieruchomość ?Oferowane przez nas mieszkanie skierowane jest do osób, które poszukują nieruchomości pod dalszą inwestycję. Powierzchnia użytkowa jest idealna dla dwóch osób, a niskie piętro i dobra lokalizacja są dodatkowymi atutami tej nieruchomości.

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.
Wynagrodzenie za pracę dla biura to 1% netto od ostatecznej ceny nieruchomości.
Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.
Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.

Jakub Szablewski
+48 795-061-698
Licencja zawodowa nr: 25832

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.