Działka budowlana przy ul. Złotej

640 000 zł

  • ul. Złota
  • Metraż: 1,28 ha

Opis nieruchomości

1.Opis nieruchomości:

Ulica Złota zaczyna się już przy Głównym Rynku a kończy się na Wale Bernardyńskim. Tuż obok wyżej wymienionej ulicy znajduje się oferowana przez nas działka budowlana.

Nieruchomość ta składa się z 2 działek, położonych obok siebie. Powierzchnia dwóch działek wynosi 1,28ha co daje nam imponującą przestrzeń na rozwój inwestycji.

Na działce znajduje się obecnie również zagospodarowany budynek rekreacyjny wraz z zadbanym ogródkiem, który został oddzielony siatką od pozostałej części działki.

2.Szczegóły nieruchomości:

2 linie zabudowy, które występują na działkach sąsiednich dają nam możliwość budowy domu lub siedziby firmy w pierwszej linii zabudowy. W drugiej linii mogą znaleźć się np: budynki magazynowe (podobnie jak na sąsiednich działkach).

Jest to bez wątpienia świetna propozycja, ze względu na łatwy dojazd, ale również na wszystkie media w drodze.

Proponowana cena za m²: 50 zł

Gaz, prąd, woda, kanalizacja ułatwią rozwój i prowadzenie biznesu.

W trakcie przygotowywane są warunków zabudowy.

3.Dla kogo kierujemy tę nieruchomość? 

Działkę kierujemy do osób, które planują inwestycje na terenie Kalisza. Doskonała lokalizacja a także ilość firm w pobliżu dają nam możliwości współpracy. 

Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.

Dawid Borowiak

Tel: +48 661 570 874

Licencja zawodowa nr: 25832

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ja tylko w naszym biurze.

Prowizja dla kupującego to jedyne 1 % netto za całą transakcję.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.