Działka inwestycyjna na sprzedaż

2 950 000 zł

  • Lokalizacja: Ociąż
  • Metraż: 3,73 ha

Opis nieruchomości

1.Opis Nieruchomości:

Trasa krajowa numer 25 przebiega przez województwa: zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie i dolnośląskie. Tuż przy niej, w Ociążu znajduje się oferowana przez nas działka inwestycyjna. 

Działka posiada dostęp do drogi asfaltowej. Powierzchnia działki wynosi 3,73 ha. Większa część działki jest gotowa pod inwestycję. Końcowa część działki jest jeszcze rolna. 

Jest to bez wątpienia unikalna propozycja, nie tylko ze względu na łatwy dojazd, ale również na możliwości zabudowy. Fakt, że przebiegająca obok trasa łączy dwie różne części Polski jest dodatkowym atutem przy stworzeniu na tej działce dobrej inwestycji.  

2. Szczegóły nieruchomości:

Cena wyjściowa to 2 950 000 zł

Media w drodze: prąd, woda, telekomunikacja.

3.Dla kogo jest ta nieruchomość?

Nieruchomość kierujemy do inwestorów, którzy planują stworzyć biznes na skalę krajową, ale nie tylko.

Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.

Dawid Borowiak

Tel: +48 661 570 874

Licencja zawodowa nr: 22161

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ja tylko w naszym biurze.

Prowizja dla kupującego to jedyne 1 % netto za całą transakcję.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.