Funkcjonalny dom parterowy na os. Chmielnik

1 425 000 zł

  • os. Chmielnik
  • Metraż: 191,58 m²
  • Piętra: parter

Opis nieruchomości

Jeśli chcesz zamieszkać na os. Chmielnik, w domu, który ma funkcjonalny układ pomieszczeń i zielony ogród z miejscem na grilla, to mamy dla Ciebie idealną ofertę.

1. Opis nieruchomości:

Parterowy dom o powierzchni 191,58 m² spełni wymagania rodziny z dziećmi. Do dyspozycji są 3 indywidualne sypialnie, w tym jedna z własną łazienką, duży salon połączony z kuchnią, łazienka i pralnia.

Pierwszym i jednocześnie największym pomieszczeniem jest salon. Wyposażony jest on w niepowtarzalne, włoskie meble, a widok z okna przedstawia ogród. Oprócz tego, w salonie znajduje się również kominek.
W przejściu pomiędzy kuchnią a salonem znajduje się miejsce na duży stół.

Kuchnia jest jasna, wyposażona w wysokiej jakości meble i sprzęt AGD. Dużym ułatwieniem jest także pojemna spiżarnia.

Master bedroom – królewski wypoczynek na wyciągnięcie ręki.

To idealne rozwiązanie będące spełnieniem marzeń dla rodziców.
Taka aranżacja jest rozwiązaniem korzystnym ze względu na logistykę poranków. Urządzenie oddzielnych łazienek dla rodziców i dzieci pozwala uniknąć kolejek i gromadzenia się domowników w jednym miejscu podczas porannej toalety.

Dwie mniejsze sypialnie znajdujące się w drugiej części domu będą idealne właśnie dla dzieci.
W jednej z nich jest także garderoba. Oprócz tego jest tam także łazienka i pralnia.

Zielony ogród to miejsce doskonałe do odpoczynku wiosną i latem. Nawet deszcz nie będzie przeszkodą, ponieważ znajduje się tam altana, pod którą może stanąć stół i krzesła.

2. Szczegóły nieruchomości:



Powierzchnia użytkowa: 191,58 m².
Powierzchnia działki: 956,40 m².
Ogrzewanie: gazowe
Ocieplony styropianem 10cm.
Strych ocieplony wełną.

W cenie zostają wszystkie meble w zabudowie. Istnieje możliwość zostawienia wszystkich mebli widocznych na zdjęciach (głównie meble włoskie) za dodatkową opłatą w wysokości 100.000 zł.

3. Dla kogo jest ta nieruchomość?

Ten piękny dom będzie idealny dla rodziny z dziećmi. Dostępna powierzchnia mieszkalna i funkcjonalny układ pomieszczeń sprawi, że każdy znajdzie tam miejsce dla siebie. 
Dom jest zadbany i gotowy do wprowadzenia.


Dawid Borowiak
+48 661 570 874

Licencja zawodowa nr: 22161

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.
Prowizja dla kupującego to 1% netto za całą transakcję (pomagamy w sprawach formalnych, notariusz, media itp.).

Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.
Zachęcamy i służymy pomocą.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Wideo

Wirtualna wizyta 360*

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.